Namespace OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 33 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood12746681
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025808 082 €
- KMKR numberEE101755746
Üldandmed
- Ärinimi
- Namespace OÜ
- Registrikood
- 12746681
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.11.2014
- KMKR number
- EE101755746
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Laeva tn 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
75/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 |
| Müügitulu | 808 082 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 692 686 € → 808 082 € | +5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Veebileht namespace.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 808 082 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 808 082 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 692 686 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 651 764 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 782 875 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 505 401 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 418 638 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 424 380 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 808 082 € | 692 686 € | 651 764 € | 782 875 € | 511 784 € | 422 013 € | 431 822 € |
| Ärikasum enne makse | 192 553 € | 234 850 € | 211 295 € | 215 948 € | 149 210 € | 172 252 € | 132 069 € |
| Aruandeaasta kasum | 156 874 € | 177 799 € | 175 998 € | 203 136 € | 136 605 € | 121 684 € | 115 518 € |
| Tööjõukulud | 371 733 € | 320 692 € | 335 944 € | 418 023 € | 246 157 € | 190 996 € | 167 584 € |
| Varad kokku | 278 992 € | 336 420 € | 312 631 € | 324 723 € | 191 066 € | 128 018 € | 215 578 € |
| sh käibevarad | 261 190 € | 324 674 € | 296 187 € | 303 581 € | 191 066 € | 128 018 € | 215 578 € |
| sh raha | 106 949 € | 134 046 € | 224 572 € | 253 405 € | 186 002 € | 93 523 € | 180 227 € |
| Omakapital | 195 032 € | 164 658 € | 254 815 € | 264 568 € | 140 120 € | 80 945 € | 186 396 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 83 960 € | 171 762 € | 57 816 € | 60 155 € | 50 946 € | 47 073 € | 29 182 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 6 | 7 | 7 | 5 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,9 % | 48,9 % | 81,5 % | 81,5 % | 73,3 % | 63,2 % | 86,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 19,4 % | 25,7 % | 27,0 % | 25,9 % | 26,7 % | 28,8 % | 26,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.