Registrikaart · Äriregistri kanne 12750108
Green Door OÜ
- Registrikood12750108
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202540 865 €
- KMKR numberEE101896511
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Green Door OÜ
- Registrikood
- 12750108
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.11.2014
- KMKR number
- EE101896511
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A. Adamsoni tn 30-8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 51 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 40 865 € | +10,5 | |
| Müügitulu muutus | 48 957 € → 40 865 € | -5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725252477
- Mobiil+491784763455
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73111 | Reklaamiagentuuride tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 40 865 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 40 865 € |
| 2024 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 48 957 € |
| 2023 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 42 920 € |
| 2022 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 72 025 € |
| 2021 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 44 374 € |
| 2020 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 368 364 € |
| 2020 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 126 000 € |
| 2019 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 761 760 € |
| 2019 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 126 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 41 945 € | 49 893 € | 43 975 € | 72 026 € | 44 375 € | 494 946 € | 887 795 € |
| Ärikasum enne makse | 12 054 € | −5889 € | −46 387 € | −2651 € | 22 732 € | 89 237 € | 1540 € |
| Aruandeaasta kasum | 12 054 € | −5889 € | −46 387 € | −2651 € | 22 732 € | 89 237 € | 1540 € |
| Tööjõukulud | 467 € | 201 € | 4900 € | 13 510 € | 21 640 € | 1560 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 246 172 € | 237 894 € | 261 709 € | 345 371 € | 375 017 € | 382 168 € | 472 269 € |
| sh käibevarad | 80 789 € | 80 720 € | 111 706 € | 115 077 € | 100 414 € | 356 739 € | 442 597 € |
| sh raha | 38 150 € | 42 015 € | 48 471 € | 53 026 € | 66 502 € | 260 354 € | 234 895 € |
| Omakapital | 231 541 € | 229 743 € | 248 330 € | 326 868 € | 356 925 € | 353 265 € | 276 528 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 14 631 € | 8151 € | 13 379 € | 18 503 € | 18 092 € | 17 099 € | 183 385 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 11 804 € | 12 356 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,1 % | 96,6 % | 94,9 % | 94,6 % | 95,2 % | 92,4 % | 58,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 28,7 % | -11,8 % | -105,5 % | -3,7 % | 51,2 % | 18,0 % | 0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.