Registrikaart · Äriregistri kanne 12755979
Kingcar OÜ
- Registrikood12755979
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202569 875 €
- KMKR numberEE102201011
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kingcar OÜ
- Registrikood
- 12755979
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.11.2014
- KMKR number
- EE102201011
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Tori vald, Tammiste küla, Käbi tn 4
- Aadress kehtib alates
- 19.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 69 875 € | +12,6 | |
| Müügitulu muutus | 86 192 € → 69 875 € | -5,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725043065
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68329 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 49 240 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2025 | 49 240 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 20 635 € |
| 2024 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2025 | 60 826 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 25 366 € |
| 2023 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 50 400 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 47 251 € |
| 2022 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 44 000 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 15 789 € |
| 2021 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 53 117 € |
| 2020 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 65 526 € |
| 2019 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 78 462 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 69 875 € | 86 192 € | 97 651 € | 59 789 € | 53 117 € | 65 526 € | 78 462 € |
| Ärikasum | 4661 € | 15 497 € | 27 724 € | 10 175 € | 11 218 € | 17 254 € | 19 605 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 697 € | 12 810 € | 25 569 € | 9671 € | 11 330 € | 17 254 € | 19 605 € |
| Aruandeaasta kasum | 697 € | 12 810 € | 25 569 € | 9671 € | 11 330 € | 17 254 € | 19 605 € |
| Tööjõukulud | 16 056 € | 15 078 € | 13 617 € | 17 193 € | 15 629 € | 15 144 € | 19 711 € |
| Põhivarade kulum | 19 300 € | 19 300 € | 19 300 € | 19 300 € | 19 300 € | 19 300 € | 20 455 € |
| Varad kokku | 529 630 € | 554 183 € | 473 995 € | 423 219 € | 426 739 € | 422 563 € | 404 185 € |
| sh käibevarad | 72 809 € | 66 410 € | 34 263 € | 31 767 € | 86 581 € | 127 272 € | 91 594 € |
| sh põhivarad | 456 821 € | 487 773 € | 439 732 € | 391 452 € | 340 158 € | 295 291 € | 312 591 € |
| sh raha | 58 091 € | 49 353 € | 19 644 € | 7846 € | 64 319 € | 126 204 € | 91 594 € |
| Omakapital | 419 716 € | 419 019 € | 406 210 € | 410 641 € | 424 970 € | 413 640 € | 396 386 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 416 519 € | 403 709 € | 378 141 € | 398 470 € | 411 140 € | 393 886 € | 374 281 € |
| Lühiajalised kohustised | 109 914 € | 135 164 € | 67 785 € | 12 578 € | 1769 € | 8923 € | 7799 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 23 961 € | 34 797 € | 47 024 € | 29 475 € | 30 518 € | 36 554 € | 40 060 € |
| Aruanne esitatud | 27.05.2026 | 11.09.2025 | 19.06.2024 | 14.06.2023 | 15.06.2022 | 30.06.2021 | 22.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,2 % | 75,6 % | 85,7 % | 97,0 % | 99,6 % | 97,9 % | 98,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,0 % | 14,9 % | 26,2 % | 16,2 % | 21,3 % | 26,3 % | 25,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.