Registrikaart · Äriregistri kanne 12758357
Hansa Haldus OÜ
- Registrikood12758357
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 2024243 947 €
- KMKR numberEE102667383
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Hansa Haldus OÜ
- Registrikood
- 12758357
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.11.2014
- KMKR number
- EE102667383
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Kuldse Kodu tn 5
- Aadress kehtib alates
- 20.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Rainer Paks | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Janek Sirg | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Rainer Paks | Juhatuse liige | 25.11.2014 |
| Janek Sirg | Juhatuse liige | 08.06.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Janek Sirg | otsene osalus | 19.10.2018 |
| Rainer Paks | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 79 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 243 947 € | +17,6 | |
| Müügitulu muutus | 81 180 € → 243 947 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725206885
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2024. aastal 243 947 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 243 947 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 80 216 € |
| 2023 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 964 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 36 000 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 36 000 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 42 900 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 46 200 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 243 947 € | 81 180 € | 36 000 € | 36 000 € | 42 900 € | 46 200 € |
| Ärikasum | −144 528 € | 37 445 € | 28 529 € | 30 226 € | 33 187 € | 38 810 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −120 094 € | 82 180 € | 28 539 € | 29 057 € | 32 936 € | 38 810 € |
| Aruandeaasta kasum | −120 094 € | 82 180 € | 28 539 € | 29 057 € | 32 936 € | 38 810 € |
| Tööjõukulud | 7151 € | 1506 € | — | — | — | — |
| Põhivarade kulum | 119 014 € | 12 896 € | 7200 € | 7200 € | 7200 € | 7200 € |
| Varad kokku | 2 999 105 € | 1 937 868 € | 431 697 € | 392 180 € | 390 050 € | 355 456 € |
| sh käibevarad | 125 683 € | 86 926 € | 109 456 € | 62 739 € | 53 409 € | 11 615 € |
| sh põhivarad | 2 873 422 € | 1 850 942 € | 322 241 € | 329 441 € | 336 641 € | 343 841 € |
| sh raha | 17 057 € | 4788 € | 96 946 € | 36 339 € | 37 909 € | 7182 € |
| Omakapital | 208 536 € | 329 601 € | 357 607 € | 329 068 € | 300 011 € | 92 075 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 179 898 € | 98 689 € | 151 568 € | 122 511 € | 89 575 € | 50 765 € |
| Lühiajalised kohustised | 119 423 € | 21 095 € | 74 090 € | 63 112 € | 90 039 € | 66 336 € |
| Pikaajalised kohustised | 2 671 146 € | 1 587 172 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 197 045 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −25 514 € | 50 341 € | 35 729 € | 37 426 € | 40 387 € | 46 010 € |
| Aruanne esitatud | 01.07.2025 | 26.06.2024 | 30.06.2023 | 01.07.2022 | 21.06.2021 | 29.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 7,0 % | 17,0 % | 82,8 % | 83,9 % | 76,9 % | 25,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −49,2 % | 101,2 % | 79,3 % | 80,7 % | 76,8 % | 84,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.