Safety First OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 214 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood12759210
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 202438 600 €
- KMKR numberEE101758206
Üldandmed
- Ärinimi
- Safety First OÜ
- Registrikood
- 12759210
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.11.2014
- KMKR number
- EE101758206
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 13
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
40/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 38 600 € | +10,2 |
| Müügitulu muutus | 220 299 € → 38 600 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43999 | Muud eriehitustööd | Põhitegevusala |
| 81211 | Hoonete üldpuhastus | |
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud eriehitustööd teenis ettevõte 2024. aastal 24 515 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 24 515 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 7385 € |
| 2024 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 6700 € |
| 2023 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 195 104 € |
| 2023 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 14 013 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 7407 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 3775 € |
| 2022 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 376 947 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 22 466 € |
| 2022 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 4058 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 880 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 99 703 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 12 396 € |
| 2021 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 8155 € |
| 2020 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 55 394 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 41 945 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 11 595 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 4315 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 18 348 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 3880 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 9 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 600 € | 220 299 € | 404 351 € | 120 254 € | 113 249 € | 22 228 € |
| Ärikasum enne makse | −9131 € | −13 796 € | −3078 € | 11 080 € | 14 887 € | 37,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −9131 € | −13 796 € | −3078 € | 11 080 € | 14 887 € | 37,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 50 556 € | 71 113 € | 3879 € | 2708 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 5958 € | 14 875 € | 55 407 € | 30 307 € | 22 410 € | 2541 € |
| sh käibevarad | 2643 € | 10 004 € | 48 724 € | 27 575 € | 21 721 € | 2541 € |
| sh raha | 1420 € | 3346 € | 4242 € | 24 115 € | 10 488 € | — |
| Omakapital | 2503 € | 11 634 € | 25 430 € | 28 507 € | 17 428 € | 2541 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 3455 € | 3241 € | 29 977 € | 1800 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 4982 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 6 | 9 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,0 % | 78,2 % | 45,9 % | 94,1 % | 77,8 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -23,7 % | -6,3 % | -0,8 % | 9,2 % | 13,1 % | 0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.