Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12759612

Wayplan UÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12759612
  • Asutatud2014 (11 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202550,00 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 606 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 26.11.2014Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 26.11.2014 2014, Esimene aruanne 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Wayplan UÜ
Registrikood
12759612
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
26.11.2014
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Rännaku pst 12

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu50,00 €0
Müügitulu muutus50,00 € → 50,00 €0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
01241Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €13,00 €27,00 €40,00 €53,00 €2019: 34,00 €20192020: 53,00 €53,00 €20202021: 46,00 €20212022: 48,00 €20222023: 40,00 €20232024: 50,00 €20242025: 50,00 €50,00 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 50,00 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus EMTAK 202550,00 €
2024Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus EMTAK 202550,00 €
2023Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus EMTAK 200840,00 €
2022Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 200848,00 €
2021Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 200846,00 €
2020Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 200853,00 €
2019Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 200834,00 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112015: 0020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu50,00 €50,00 €40,00 €48,00 €46,00 €53,00 €34,00 €
Ärikasum enne makse50,00 €50,00 €40,00 €48,00 €46,00 €53,00 €34,00 €
Aruandeaasta kasum50,00 €50,00 €40,00 €48,00 €46,00 €53,00 €34,00 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku3093 €3043 €2993 €2953 €2905 €2859 €2806 €
sh käibevarad3093 €3043 €2993 €2953 €2905 €2859 €2806 €
sh raha3093 €3043 €2993 €2953 €2905 €2859 €2806 €
Omakapital3093 €3043 €2993 €2953 €2905 €2859 €2806 €
sh osa- või aktsiakapital2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang