Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12762666

FebaSecurity OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12762666
  • Asutatud2014 (11 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 2024969 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 65 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

30/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 02.12.2014Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 02.12.2014 2014, Esimene aruanne 2015, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
FebaSecurity OÜ
Registrikood
12762666
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
02.12.2014
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Laki tn 25

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu969 €0
Müügitulu muutus12 121 € → 969 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
80011Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitsePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €15 tuh €30 tuh €46 tuh €61 tuh €2019: 60 855 €60 855 €20192020: 36 934 €20202021: 24 875 €20212022: 13 036 €20222023: 12 121 €20232024: 969 €969 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse teenis ettevõte 2024. aastal 969 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 2025969 €
2023Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 200812 121 €
2022Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 200813 036 €
2021Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 200824 309 €
2021Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008566 €
2020Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 200835 088 €
2020Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 20081846 €
2019Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 200859 758 €
2019Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 20081097 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
025792015: 9920152016: 620162017: 620172018: 520182019: 420192020: 320202021: 220212022: 020222023: 020232024: 002024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20220
20212
20203
20194
20185
20176
20166
20159

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu969 €12 121 €13 036 €24 875 €36 934 €60 855 €
Ärikasum enne makse−1284 €458 €355 €−623 €−1390 €−2427 €
Aruandeaasta kasum−1284 €458 €355 €−623 €−1390 €−2427 €
Tööjõukulud0,00 €166 €502 €14 570 €27 554 €50 856 €
Varad kokku4335 €5536 €12 340 €14 304 €19 230 €23 159 €
sh käibevarad4335 €5536 €12 340 €14 304 €19 230 €20 526 €
sh raha0,00 €5,00 €1356 €1317 €10 003 €9936 €
Omakapital1754 €3038 €2580 €2225 €2848 €4238 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised2581 €2498 €9760 €12 079 €16 382 €15 921 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €3000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000234
Omakapitali osakaal varadest40,5 %54,9 %20,9 %15,6 %14,8 %18,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust-132,5 %3,8 %2,7 %-2,5 %-3,8 %-4,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang