Registrikaart · Äriregistri kanne 12768410
Sky Management OÜ
- Registrikood12768410
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025403 262 €
- KMKR numberEE101763877
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Sky Management OÜ
- Registrikood
- 12768410
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.12.2014
- KMKR number
- EE101763877
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Piira küla, Pähklimäe põik 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 403 262 € | +19,6 | |
| Müügitulu muutus | 245 125 € → 403 262 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 93291 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 403 262 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 403 262 € |
| 2024 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 245 125 € |
| 2023 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 272 904 € |
| 2022 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 285 716 € |
| 2021 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 184 428 € |
| 2020 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 211 575 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 403 262 € | 245 125 € | 272 904 € | 285 716 € | 184 428 € | 0,00 € | 211 575 € |
| Ärikasum enne makse | 15 215 € | −35 585 € | 498 € | 8973 € | 5999 € | −6809 € | 1891 € |
| Aruandeaasta kasum | 15 215 € | −35 585 € | 498 € | 8973 € | 5999 € | −6809 € | 1891 € |
| Tööjõukulud | 328 € | 459 € | 1064 € | 0,00 € | 2726 € | 0,00 € | 1466 € |
| Varad kokku | 101 574 € | 76 911 € | 21 954 € | 33 103 € | 27 057 € | 28 972 € | 51 461 € |
| sh käibevarad | 101 574 € | 76 911 € | 21 954 € | 33 017 € | 26 868 € | 28 679 € | 51 065 € |
| sh raha | 89 060 € | 67 509 € | 27,00 € | 30 244 € | 13 793 € | 12 969 € | 36 424 € |
| Omakapital | −5874 € | −21 089 € | 14 496 € | 13 997 € | 5022 € | −977 € | 5832 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 107 448 € | 98 000 € | 7458 € | 19 106 € | 22 035 € | 29 949 € | 45 629 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | -5,8 % | -27,4 % | 66,0 % | 42,3 % | 18,6 % | -3,4 % | 11,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,8 % | -14,5 % | 0,2 % | 3,1 % | 3,3 % | — | 0,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.