Calvir Klaas OÜ
- Registrikood12769042
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025104 545 €
- KMKR numberEE102053638
Üldandmed
- Ärinimi
- Calvir Klaas OÜ
- Registrikood
- 12769042
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.12.2014
- KMKR number
- EE102053638
- Aadress
- Tartu maakond, Kambja vald, Külitse alevik, Külitse tee 18
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
58/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 104 545 € | +14,2 |
| Müügitulu muutus | 109 295 € → 104 545 € | -1,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253364414
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43341 | Värvimine ja klaasimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Värvimine ja klaasimine teenis ettevõte 2025. aastal 104 545 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2025 | 104 545 € |
| 2024 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2025 | 109 295 € |
| 2023 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2008 | 167 034 € |
| 2022 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2008 | 106 575 € |
| 2021 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2008 | 19 055 € |
| 2020 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2008 | 47 356 € |
| 2019 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2008 | 106 021 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 104 545 € | 109 295 € | 167 034 € | 106 575 € | 19 055 € | 47 356 € | 106 021 € |
| Ärikasum enne makse | 7329 € | 4724 € | 29 419 € | 26 624 € | −2529 € | 15 557 € | 15 520 € |
| Aruandeaasta kasum | 7329 € | 4724 € | 29 419 € | 26 624 € | −2529 € | 15 557 € | 15 520 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 2957 € |
| Varad kokku | 132 140 € | 130 125 € | 98 534 € | 69 202 € | 41 427 € | 45 017 € | 33 651 € |
| sh käibevarad | 72 782 € | 77 094 € | 89 834 € | 69 202 € | 41 427 € | 45 017 € | 33 651 € |
| sh raha | 23 208 € | 41 450 € | 83 872 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 109 423 € | 102 094 € | 97 370 € | 67 951 € | 41 327 € | 43 856 € | 28 299 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 823 € | 666 € | 1164 € | 1251 € | 100 € | 1161 € | 5352 € |
| Pikaajalised kohustised | 21 894 € | 27 365 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,8 % | 78,5 % | 98,8 % | 98,2 % | 99,8 % | 97,4 % | 84,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,0 % | 4,3 % | 17,6 % | 25,0 % | -13,3 % | 32,9 % | 14,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.