Registrikaart · Äriregistri kanne 12769349
Undi Teenused OÜ
- Registrikood12769349
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 202516
- Müügitulu 20251 432 608 €
- KMKR numberEE101762551
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Undi Teenused OÜ
- Registrikood
- 12769349
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.12.2014
- KMKR number
- EE101762551
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi vald, Mõnnaste küla, Undi
- Aadress kehtib alates
- 20.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Peeter Peek | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Tõnu Peek | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Peeter Peek | Juhatuse liige | 15.12.2014 |
| Tõnu Peek | Juhatuse liige | 15.12.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tõnu Peek | otsene osalus | 29.10.2018 |
| Peeter Peek | otsene osalus | 29.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 85 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 16 töötajat viimases aruandes | +16 | |
| Müügitulu | 1 432 608 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 279 459 € → 1 432 608 € | +3,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725121691
- Mobiil+3725236399
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused | |
| 35129 | Muu elektrienergia tootmine, k.a biomassist | |
| 42111 | Maanteede ja kiirteede ehitus | |
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd | |
| 47789 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük | |
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 589 687 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 589 687 € |
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 296 271 € |
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 287 861 € |
| 2025 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 184 682 € |
| 2025 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 41 098 € |
| 2025 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2025 | 32 652 € |
| 2025 | Muu elektrienergia tootmine, k.a biomassist EMTAK 2025 | 357 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 548 571 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 268 797 € |
| 2024 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 227 449 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 207 376 € |
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 12 759 € |
| 2024 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2025 | 12 188 € |
| 2024 | Muu elektrienergia tootmine, k.a biomassist EMTAK 2025 | 2319 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 760 694 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 255 385 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 236 204 € |
| 2023 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 146 683 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 74 950 € |
| 2023 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 15 570 € |
| 2023 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 1901 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 864 036 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 263 874 € |
| 2022 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 162 198 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 153 285 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 29 740 € |
| 2022 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 18 658 € |
| 2022 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 7281 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 957 304 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 230 886 € |
| 2021 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 144 387 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 107 890 € |
| 2021 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 36 273 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 32 158 € |
| 2021 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 2054 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 890 942 € |
| 2020 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 281 553 € |
| 2020 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 217 205 € |
| 2020 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 140 117 € |
| 2020 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 13 245 € |
| 2020 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 3548 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 880 235 € |
| 2019 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 262 258 € |
| 2019 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 218 740 € |
| 2019 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 98 542 € |
| 2019 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 16 969 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 14.08.2026 — 28.12.2034 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 29.12.2024 — 28.12.2034 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 29.12.2024 — 28.12.2034 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 29.12.2024 — 28.12.2034 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 29.12.2024 — 28.12.2034 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 03.01.2025 — 28.12.2034 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 11.02.2025 — 28.12.2034 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 16.06.2025 — 28.12.2034 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 29.12.2024 — 28.12.2034 |
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 06.04.2018 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 16 |
| 2024 | 15 |
| 2023 | 20 |
| 2022 | 21 |
| 2021 | 23 |
| 2020 | 23 |
| 2019 | 22 |
| 2018 | 21 |
| 2017 | 20 |
| 2016 | 18 |
| 2015 | 20 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 432 608 € | 1 279 459 € | 1 491 387 € | 1 499 072 € | 1 510 952 € | 1 546 610 € | 1 476 744 € |
| Ärikasum | 32 089 € | 13 454 € | −317 472 € | 113 072 € | 15 709 € | 167 939 € | 93 693 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 22 143 € | 8628 € | −332 686 € | 101 972 € | 3778 € | 153 003 € | 71 352 € |
| Aruandeaasta kasum | 22 143 € | 8628 € | −332 686 € | 101 972 € | 3778 € | 153 003 € | 71 352 € |
| Tööjõukulud | 397 833 € | 338 230 € | 389 853 € | 339 207 € | 334 529 € | 292 405 € | 253 880 € |
| Põhivarade kulum | 104 268 € | 130 605 € | 157 531 € | 144 833 € | 153 342 € | 148 224 € | 159 409 € |
| Varad kokku | 1 395 979 € | 1 148 222 € | 1 332 566 € | 1 766 042 € | 1 772 914 € | 1 672 452 € | 1 670 968 € |
| sh käibevarad | 329 313 € | 256 761 € | 175 780 € | 417 309 € | 391 479 € | 541 336 € | 511 405 € |
| sh põhivarad | 1 066 666 € | 891 461 € | 1 156 786 € | 1 348 733 € | 1 381 435 € | 1 131 116 € | 1 159 563 € |
| sh raha | 52 240 € | 16 542 € | 23 480 € | 50 585 € | 40 975 € | 118 628 € | 103 788 € |
| Omakapital | 946 788 € | 924 645 € | 916 018 € | 1 248 704 € | 1 146 732 € | 1 142 954 € | 549 008 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 481 203 € | 472 575 € | 805 262 € | 703 290 € | 699 512 € | 546 509 € | 475 156 € |
| Lühiajalised kohustised | 229 638 € | 197 530 € | 319 295 € | 355 124 € | 333 917 € | 261 883 € | 356 119 € |
| Pikaajalised kohustised | 219 553 € | 26 047 € | 97 253 € | 162 214 € | 292 265 € | 267 615 € | 765 841 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 16 | 15 | 20 | 21 | 23 | 23 | 22 |
| Ärikasum enne kulumit | 136 357 € | 144 059 € | −159 941 € | 257 905 € | 169 051 € | 316 163 € | 253 102 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 29.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,8 % | 80,5 % | 68,7 % | 70,7 % | 64,7 % | 68,3 % | 32,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,5 % | 0,7 % | −22,3 % | 6,8 % | 0,3 % | 9,9 % | 4,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.