Delran OÜ
- Registrikood12769912
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025169 004 €
- KMKR numberEE101763026
Üldandmed
- Ärinimi
- Delran OÜ
- Registrikood
- 12769912
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.12.2014
- KMKR number
- EE101763026
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Paikuse alev, Orunõlva tn 7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
69/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 169 004 € | +16,2 |
| Müügitulu muutus | 141 288 € → 169 004 € | +5,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253450509
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
| 33121 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 96 004 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 96 004 € |
| 2025 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 73 000 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 73 338 € |
| 2024 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 67 950 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 88 843 € |
| 2023 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 38 535 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 99 816 € |
| 2022 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 78 749 € |
| 2021 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 146 800 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 51 667 € |
| 2020 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 169 452 € |
| 2019 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 184 939 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 169 004 € | 141 288 € | 128 378 € | 178 565 € | 198 467 € | 169 452 € | 184 939 € |
| Ärikasum enne makse | 1636 € | 752 € | 1222 € | −10 015 € | −352 € | 15 034 € | 5038 € |
| Aruandeaasta kasum | 1636 € | 752 € | 1222 € | −10 015 € | −352 € | 15 034 € | 2538 € |
| Tööjõukulud | 48 870 € | 39 046 € | 42 823 € | 70 662 € | 58 839 € | 58 164 € | 61 695 € |
| Varad kokku | 41 068 € | 41 331 € | 42 599 € | 46 021 € | 62 234 € | 62 876 € | 43 928 € |
| sh käibevarad | 22 973 € | 18 334 € | 16 669 € | 17 409 € | 28 416 € | 37 045 € | 20 883 € |
| sh raha | 18 878 € | 14 527 € | 10 739 € | 11 061 € | 15 652 € | 20 017 € | 8299 € |
| Omakapital | 26 676 € | 25 040 € | 24 288 € | 23 066 € | 33 081 € | 33 433 € | 18 399 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 14 392 € | 16 291 € | 18 311 € | 20 582 € | 24 476 € | 22 531 € | 16 447 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 2373 € | 4677 € | 6912 € | 9082 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,0 % | 60,6 % | 57,0 % | 50,1 % | 53,2 % | 53,2 % | 41,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,0 % | 0,5 % | 1,0 % | -5,6 % | -0,2 % | 8,9 % | 1,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.