Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12771317

Hifk OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12771317
  • Asutatud2014 (11 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202513 266 €

Usaldusväärsuse indeks

43/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2014201620182020202220242026Asutatud 18.12.2014Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.12.2014 2014, Esimene aruanne 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Hifk OÜ
Registrikood
12771317
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.12.2014
KMKR number
Aadress
Põlva maakond, Kanepi vald, Valgjärve küla, Tuule tee 6-1

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu13 266 €+6
Müügitulu muutus18 778 € → 13 266 €-8,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43351Muu ehitiste viimistlus ja lõpetaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €7533 €15 tuh €23 tuh €30 tuh €2019: 18 160 €20192020: 22 065 €20202021: 27 404 €20212022: 30 133 €30 133 €20222023: 29 940 €20232024: 18 778 €20242025: 13 266 €13 266 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2025. aastal 13 266 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 202513 266 €
2024Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus EMTAK 202518 778 €
2023Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 200829 940 €
2022Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 200830 133 €
2021Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 200827 404 €
2020Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 200822 065 €
2019Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 200818 160 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112015: 1120152016: 120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu13 266 €18 778 €29 940 €30 133 €27 404 €22 065 €18 160 €
Ärikasum enne makse−706 €−4005 €2476 €2593 €6298 €−383 €257 €
Aruandeaasta kasum−706 €−4005 €2476 €2593 €6298 €−383 €257 €
Tööjõukulud14 661 €14 850 €15 009 €15 297 €13 598 €14 260 €10 886 €
Varad kokku16 700 €12 287 €16 363 €15 799 €11 526 €2288 €3093 €
sh käibevarad8666 €3168 €4244 €1050 €6481 €2288 €3093 €
sh raha8666 €3165 €
Omakapital10 374 €11 080 €15 086 €12 859 €10 266 €1468 €1851 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised6326 €1207 €1277 €2940 €1260 €820 €1242 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest62,1 %90,2 %92,2 %81,4 %89,1 %64,2 %59,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust-5,3 %-21,3 %8,3 %8,6 %23,0 %-1,7 %1,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang