Registrikaart · Äriregistri kanne 12772251
Watergratt OÜ
- Registrikood12772251
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025412 742 €
- KMKR numberEE101764355
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Watergratt OÜ
- Registrikood
- 12772251
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.12.2014
- KMKR number
- EE101764355
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Pringi küla, Metsaveere tee 15
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 412 742 € | +19,7 | |
| Müügitulu muutus | 579 448 € → 412 742 € | -8,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725037644
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAKAllikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 206 759 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2025 | 206 759 € |
| 2025 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 156 482 € |
| 2025 | Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus EMTAK 2025 | 45 930 € |
| 2025 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 1414 € |
| 2025 | Militaarveokite, -laevade, -paatide, -õhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 1131 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 1026 € |
| 2024 | Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus EMTAK 2025 | 289 750 € |
| 2024 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2025 | 174 087 € |
| 2024 | Militaarveokite, -laevade, -paatide, -õhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 107 411 € |
| 2024 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 7672 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 528 € |
| 2023 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 37 829 € |
| 2023 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 16 048 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2750 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2597 € |
| 2022 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 44 234 € |
| 2022 | Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus EMTAK 2008 | 40 881 € |
| 2022 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 3924 € |
| 2021 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 39 913 € |
| 2021 | Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus EMTAK 2008 | 6666 € |
| 2020 | Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus EMTAK 2008 | 82 398 € |
| 2020 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 30 486 € |
| 2019 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 13 185 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 412 742 € | 579 448 € | 59 224 € | 89 039 € | 46 579 € | 112 884 € | 13 185 € |
| Ärikasum enne makse | 29 668 € | 98 145 € | −16 859 € | 4212 € | 15 870 € | 38 188 € | 4577 € |
| Aruandeaasta kasum | 29 668 € | 98 145 € | −16 859 € | 4212 € | 15 870 € | 38 188 € | 4577 € |
| Tööjõukulud | 38 904 € | 23 033 € | 12 305 € | 14 121 € | 8656 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 270 831 € | 384 733 € | 122 200 € | 160 192 € | 75 308 € | 58 890 € | 17 251 € |
| sh käibevarad | 188 710 € | 278 860 € | 48 993 € | 93 858 € | 35 071 € | 48 888 € | 11 031 € |
| sh raha | 37 295 € | 104 811 € | 10 546 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 180 468 € | 150 800 € | 52 655 € | 69 514 € | 65 302 € | 49 432 € | 11 243 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 72 391 € | 207 574 € | 34 799 € | 67 321 € | 10 006 € | 9458 € | 6008 € |
| Pikaajalised kohustised | 17 972 € | 26 359 € | 34 746 € | 23 357 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,6 % | 39,2 % | 43,1 % | 43,4 % | 86,7 % | 83,9 % | 65,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,2 % | 16,9 % | −28,5 % | 4,7 % | 34,1 % | 33,8 % | 34,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.