Registrikaart · Äriregistri kanne 12773144
Vaartkas OÜ
- Registrikood12773144
- Asutatud2014 (11 a)
- Töötajaid 20250
- Sellel aadressil on registreeritud 214 tegutsevat juriidilist isikut.
- Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 11 aastat.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Vaartkas OÜ
- Registrikood
- 12773144
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.12.2014
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 13
- Aadress kehtib alates
- 09.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| KALLE JUHANI PIIRONEN | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kalle Juhani Piironen | Juhatuse liige | 26.02.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kalle Juhani Piironen | otsene osalus | 30.07.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | aruandes ei kajastu | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+358443385533
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64301 | Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — | — |
| Ärikasum | −1126 € | −2250 € | −606 € | −1090 € | −482 € | −527 € | −420 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 26 391 € | 103 517 € | 65 477 € | −251 158 € | 293 858 € | 169 764 € | 156 728 € |
| Aruandeaasta kasum | 25 645 € | 103 517 € | 65 477 € | −251 158 € | 293 858 € | 169 764 € | 156 728 € |
| Varad kokku | 578 350 € | 552 705 € | 515 600 € | 449 533 € | 700 211 € | 405 871 € | 517 842 € |
| sh käibevarad | 262 277 € | 195 045 € | 7000 € | 137 461 € | 103 136 € | 6276 € | 26 580 € |
| sh põhivarad | 316 073 € | 357 660 € | 508 600 € | 312 072 € | 597 075 € | 399 595 € | 491 262 € |
| sh raha | 92 690 € | 195 045 € | 4500 € | 134 961 € | 100 636 € | 3776 € | 24 080 € |
| Omakapital | 576 742 € | 551 097 € | 450 080 € | 384 603 € | 635 761 € | 341 903 € | 172 139 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 551 097 € | 447 580 € | 382 103 € | 633 261 € | 339 403 € | 169 639 € | 12 911 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 1599 € | 1009 € | 529 € | 47,00 € | — |
| Pikaajalised kohustised | 1608 € | 1608 € | 63 921 € | 63 921 € | 63 921 € | 63 921 € | 345 703 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 19.05.2026 | 21.05.2025 | 27.06.2024 | 13.06.2023 | 28.06.2022 | 30.06.2021 | 08.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,7 % | 99,7 % | 87,3 % | 85,6 % | 90,8 % | 84,2 % | 33,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.