Registrikaart · Äriregistri kanne 12776740
Sotsforeign Trans OÜ
- Registrikood12776740
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025557 006 €
- KMKR numberEE101922582
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Sotsforeign Trans OÜ
- Registrikood
- 12776740
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.01.2015
- KMKR number
- EE101922582
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva linn, Kangelaste prospekt 8a/1-100
- Aadress kehtib alates
- 09.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Aleksei Anissin | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aleksei Anissin | Juhatuse liige | 25.10.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aleksei Anissin | otsene osalus | 17.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 85 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 557 006 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 314 954 € → 557 006 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725080334
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 557 006 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 557 006 € |
| 2024 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine EMTAK 2025 | 255 454 € |
| 2024 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 59 500 € |
| 2023 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 444 374 € |
| 2023 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 102 000 € |
| 2022 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 467 456 € |
| 2022 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 97 522 € |
| 2021 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 282 033 € |
| 2021 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 79 700 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 236 561 € |
| 2020 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 225 590 € |
| 2020 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 66 200 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 704 549 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 18.11.2024 — 03.07.2027 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 18.11.2024 — 03.07.2027 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 18.11.2024 — 03.07.2027 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 18.11.2024 — 03.07.2027 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 04.07.2017 — 03.07.2027 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 154 635 € ehk 28 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 402 371 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 147 035 € |
| Venemaa | 7600 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 557 006 € | 314 954 € | 546 374 € | 564 978 € | 361 733 € | 528 351 € | 704 549 € |
| Ärikasum | −17 169 € | 36 559 € | 39 708 € | 58 181 € | 22 824 € | 51 215 € | 2777 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7368 € | 23 510 € | 23 408 € | 49 706 € | 16 413 € | 44 749 € | −2726 € |
| Aruandeaasta kasum | 7368 € | 23 490 € | 23 408 € | 49 706 € | 16 413 € | 44 749 € | −2726 € |
| Tööjõukulud | 79 265 € | 30 311 € | 29 806 € | 25 239 € | 11 035 € | 23 208 € | 62 041 € |
| Põhivarade kulum | 23 732 € | 39 499 € | 52 975 € | 75 850 € | 49 364 € | 48 710 € | 39 203 € |
| Varad kokku | 372 552 € | 397 090 € | 373 335 € | 437 054 € | 340 260 € | 296 188 € | 350 001 € |
| sh käibevarad | 200 541 € | 130 434 € | 37 406 € | 59 892 € | 45 049 € | 67 526 € | 64 841 € |
| sh põhivarad | 172 011 € | 266 656 € | 335 929 € | 377 162 € | 295 211 € | 228 662 € | 285 160 € |
| sh raha | 10 296 € | 26 432 € | 19 938 € | 33 006 € | 16 726 € | 45 355 € | 7212 € |
| Omakapital | 214 625 € | 205 985 € | 182 495 € | 160 210 € | 110 504 € | 94 091 € | 49 342 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 204 507 € | 179 745 € | 156 337 € | 107 754 € | 91 341 € | 46 592 € | 49 318 € |
| Lühiajalised kohustised | 68 226 € | 44 871 € | 70 929 € | 95 295 € | 88 269 € | 84 949 € | 115 493 € |
| Pikaajalised kohustised | 89 701 € | 146 234 € | 119 911 € | 181 549 € | 141 487 € | 117 148 € | 185 166 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 8 |
| Ärikasum enne kulumit | 6563 € | 76 058 € | 92 683 € | 134 031 € | 72 188 € | 99 925 € | 41 980 € |
| Aruanne esitatud | 26.06.2026 | 25.06.2025 | 14.06.2024 | 27.06.2023 | 29.03.2022 | 31.03.2021 | 17.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,6 % | 51,9 % | 48,9 % | 36,7 % | 32,5 % | 31,8 % | 14,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,3 % | 7,5 % | 4,3 % | 8,8 % | 4,5 % | 8,5 % | −0,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.