Registrikaart · Äriregistri kanne 12776970
Rokero OÜ
- Registrikood12776970
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025818 076 €
- KMKR numberEE101764698
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Rokero OÜ
- Registrikood
- 12776970
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.01.2015
- KMKR number
- EE101764698
- Aadress
- Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Mõhküla, Veski
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 818 076 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 940 544 € → 818 076 € | -3,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725246233
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46191 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 665 759 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 665 759 € |
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 152 317 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 680 462 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 260 082 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 523 630 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 293 437 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 601 331 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 380 446 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 395 908 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 231 250 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 446 615 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1 244 330 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 818 076 € | 940 544 € | 817 067 € | 981 777 € | 627 158 € | 446 615 € | 1 244 330 € |
| Ärikasum enne makse | 230 044 € | 185 830 € | 312 163 € | 448 320 € | 251 706 € | 25 259 € | 28 656 € |
| Aruandeaasta kasum | 230 044 € | 185 830 € | 312 163 € | 448 320 € | 251 706 € | 25 259 € | 28 656 € |
| Tööjõukulud | 52 837 € | 40 780 € | 46 579 € | 20 556 € | 19 106 € | 14 364 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 711 003 € | 1 694 054 € | 1 417 884 € | 892 754 € | 450 092 € | 182 649 € | 191 402 € |
| sh käibevarad | 482 417 € | 1 531 942 € | 1 073 491 € | 686 019 € | 365 834 € | 82 868 € | 120 393 € |
| sh raha | 44 713 € | 132 467 € | 382 € | 122 595 € | 42 371 € | 56 602 € | 33 976 € |
| Omakapital | 1 555 971 € | 1 325 927 € | 1 140 097 € | 827 934 € | 379 614 € | 127 908 € | 102 649 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 62 282 € | 305 253 € | 102 123 € | 51 353 € | 28 371 € | 17 715 € | 53 892 € |
| Pikaajalised kohustised | 92 750 € | 62 874 € | 175 664 € | 13 467 € | 42 107 € | 37 026 € | 34 861 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,9 % | 78,3 % | 80,4 % | 92,7 % | 84,3 % | 70,0 % | 53,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 28,1 % | 19,8 % | 38,2 % | 45,7 % | 40,1 % | 5,7 % | 2,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.