Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12779690

ReFence OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12779690
  • Asutatud2015 (11 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202517 525 €
  • KMKR numberEE101800086

Usaldusväärsuse indeks

38/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 09.01.2015Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.01.2015 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
ReFence OÜ
Registrikood
12779690
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.01.2015
KMKR number
EE101800086
Aadress
Harju maakond, Saue vald, Vanamõisa küla, Suurevälja tee 17a

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu17 525 €+7,1
Müügitulu muutus50 447 € → 17 525 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
25119Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €38 tuh €77 tuh €115 tuh €154 tuh €2019: 153 884 €153 884 €20192020: 129 071 €20202021: 111 810 €20212022: 65 089 €20222023: 35 300 €20232024: 50 447 €20242025: 17 525 €17 525 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 17 525 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 202517 525 €
2024Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 202550 447 €
2023Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 200835 300 €
2022Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 200865 089 €
2021Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008111 810 €
2020Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008128 138 €
2020Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008933 €
2019Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008151 323 €
2019Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 20081866 €
2019Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008695 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232015: 220152016: 220162017: 120172018: 020182019: 220192020: 3320202021: 320212022: 220222023: 220232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20232
20222
20213
20203
20192
20180
20171
20162
20152

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu17 525 €50 447 €35 300 €65 089 €111 810 €129 071 €153 884 €
Ärikasum enne makse489 €7582 €−7715 €−1819 €−10 639 €−23 073 €51 973 €
Aruandeaasta kasum489 €7582 €−7715 €−1819 €−10 639 €−23 073 €51 973 €
Tööjõukulud14 977 €13 166 €13 415 €16 703 €25 132 €27 456 €14 450 €
Varad kokku90 712 €103 064 €101 651 €108 554 €112 585 €69 599 €70 069 €
sh käibevarad63 741 €73 407 €69 922 €72 445 €72 096 €54 534 €46 793 €
sh raha200 €4251 €1012 €5270 €3316 €7530 €2495 €
Omakapital3033 €2545 €−5037 €2679 €4497 €15 136 €35 710 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised15 468 €12 808 €106 688 €105 875 €108 088 €54 463 €34 359 €
Pikaajalised kohustised72 211 €87 711 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1122332
Omakapitali osakaal varadest3,3 %2,5 %-5,0 %2,5 %4,0 %21,7 %51,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust2,8 %15,0 %-21,9 %-2,8 %-9,5 %-17,9 %33,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang