Registrikaart · Äriregistri kanne 12784107
MIITJAN OÜ
- Registrikood12784107
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025206 737 €
- KMKR numberEE101775357
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 25 073 € seisuga 03.11.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 03.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- MIITJAN OÜ
- Registrikood
- 12784107
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.01.2015
- KMKR number
- EE101775357
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Järva maakond, Türi vald, Lõõla küla, Miitjani
- Aadress kehtib alates
- 20.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Meelis Miitjan | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Meelis Miitjan | Juhatuse liige | 16.01.2015 |
Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 206 737 € | +17 | |
| Müügitulu muutus | 242 037 € → 206 737 € | -4,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 25 073 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256964441
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43221 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 206 737 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 206 737 € |
| 2024 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 242 037 € |
| 2023 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 187 696 € |
| 2022 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 177 024 € |
| 2021 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 146 138 € |
| 2020 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 180 157 € |
| 2019 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 165 412 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (11 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 206 737 € | 242 037 € | 187 696 € | 177 024 € | 146 138 € | 180 157 € | 165 412 € |
| Ärikasum | −7192 € | −32 669 € | 7250 € | −16 954 € | −13 619 € | 64 993 € | 17 655 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −7192 € | −32 669 € | 7250 € | −16 954 € | −13 619 € | 64 993 € | 17 655 € |
| Aruandeaasta kasum | −7192 € | −32 669 € | 7250 € | −16 954 € | −13 619 € | 64 993 € | 17 655 € |
| Tööjõukulud | 60 054 € | 64 058 € | 49 925 € | 42 159 € | 34 352 € | 34 352 € | 35 450 € |
| Põhivarade kulum | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 927 € |
| Varad kokku | 115 462 € | 90 240 € | 84 502 € | 66 171 € | 93 344 € | 105 348 € | 40 335 € |
| sh käibevarad | 115 462 € | 90 240 € | 84 502 € | 66 171 € | 93 344 € | 96 348 € | 31 335 € |
| sh põhivarad | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 9000 € | 9000 € |
| sh raha | 3047 € | 8190 € | 187 € | 14 104 € | 10 960 € | 4067 € | 3553 € |
| Omakapital | 22 009 € | 29 201 € | 59 370 € | 54 620 € | 71 574 € | 85 192 € | 20 199 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 26 701 € | 59 370 € | 52 120 € | 69 074 € | 82 693 € | 17 699 € | 44,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 93 453 € | 61 039 € | 25 132 € | 11 551 € | 21 770 € | 20 156 € | 20 136 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | 7250 € | −16 954 € | −13 619 € | 64 993 € | 18 582 € |
| Aruanne esitatud | 21.09.2026 | 10.08.2026 | 03.07.2024 | 10.07.2023 | 09.08.2022 | 23.09.2021 | 19.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 19,1 % | 32,4 % | 70,3 % | 82,5 % | 76,7 % | 80,9 % | 50,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −3,5 % | −13,5 % | 3,9 % | −9,6 % | −9,3 % | 36,1 % | 10,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 03.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 25 073 € seisuga 03.11.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
- 19.10.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Maksuvõla seis nimekirjas 28 997 € nimekirjas 25 073 € EMTA - 28.09.20262 muudatust
Väli Varem Nüüd Allikas Viimane esitatud aruanne 2024 2025 Äriregister Maksuvõla seis nimekirjas 27 441 € nimekirjas 28 997 € EMTA - 14.09.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Maksuvõla seis nimekirjas 27 352 € nimekirjas 27 441 € EMTA
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.