Registrikaart · Äriregistri kanne 12789636
Kopli Toa Talu OÜ
- Registrikood12789636
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202515 256 €
- KMKR numberEE102037227
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kopli Toa Talu OÜ
- Registrikood
- 12789636
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.01.2015
- KMKR number
- EE102037227
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Urissaare küla, Kopli
- Aadress kehtib alates
- 14.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Maidu Siim | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Maidu Siim | Juhatuse liige | 24.03.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Maidu Siim | otsene osalus | 21.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 37 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 15 256 € | +6,5 | |
| Müügitulu muutus | 29 757 € → 15 256 € | -14,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02201 | Metsavarumine | Põhitegevusala |
| 01421 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus | |
| 01611 | Taimekasvatuse abitegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsavarumine teenis ettevõte 2025. aastal 7732 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 7732 € |
| 2025 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 5725 € |
| 2025 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 1799 € |
| 2024 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 9441 € |
| 2024 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 8385 € |
| 2024 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 6331 € |
| 2024 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 5600 € |
| 2023 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 8808 € |
| 2023 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 4717 € |
| 2023 | Segapõllumajandus EMTAK 2008 | 1657 € |
| 2023 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2008 | 725 € |
| 2022 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 8161 € |
| 2022 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 4420 € |
| 2022 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 225 € |
| 2021 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 8811 € |
| 2021 | Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008 | 7700 € |
| 2021 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 3364 € |
| 2021 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 3224 € |
| 2020 | Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008 | 4164 € |
| 2020 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 2307 € |
| 2020 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 120 € |
| 2019 | Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008 | 3461 € |
| 2019 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 548 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 15 256 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 15 256 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 256 € | 29 757 € | 15 907 € | 12 806 € | 23 099 € | 6591 € | 4118 € |
| Ärikasum | 10 088 € | 6087 € | 7669 € | 18 427 € | 22 586 € | 17 521 € | 3177 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 8916 € | 4124 € | 5959 € | 17 687 € | 22 584 € | 17 521 € | 3177 € |
| Aruandeaasta kasum | 8916 € | 4124 € | 5959 € | 17 687 € | 22 584 € | 17 521 € | 3177 € |
| Tööjõukulud | 495 € | 134 € | 268 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 26 903 € | 25 926 € | 23 349 € | 13 771 € | 9741 € | 8773 € | 6948 € |
| Varad kokku | 195 856 € | 200 523 € | 182 642 € | 197 874 € | 130 826 € | 75 824 € | 65 479 € |
| sh käibevarad | 48 265 € | 46 529 € | 32 722 € | 39 798 € | 26 578 € | 12 326 € | 11 591 € |
| sh põhivarad | 147 591 € | 153 994 € | 149 920 € | 158 076 € | 104 248 € | 63 498 € | 53 888 € |
| sh raha | 592 € | 13 935 € | 6065 € | 14 652 € | 1992 € | 912 € | 1991 € |
| Omakapital | 96 297 € | 87 381 € | 83 257 € | 77 298 € | 59 611 € | 37 027 € | 19 506 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 84 881 € | 80 757 € | 74 798 € | 57 111 € | 34 527 € | 17 006 € | 13 829 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 499 € | 36 579 € | 24 955 € | 31 918 € | 20 085 € | 26 667 € | 33 843 € |
| Pikaajalised kohustised | 89 060 € | 76 563 € | 74 430 € | 88 658 € | 51 130 € | 12 130 € | 12 130 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 36 991 € | 32 013 € | 31 018 € | 32 198 € | 32 327 € | 26 294 € | 10 125 € |
| Aruanne esitatud | 10.04.2026 | 11.02.2025 | 23.02.2024 | 27.03.2023 | 04.03.2022 | 05.05.2021 | 16.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,2 % | 43,6 % | 45,6 % | 39,1 % | 45,6 % | 48,8 % | 29,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 58,4 % | 13,9 % | 37,5 % | 138,1 % | 97,8 % | 265,8 % | 77,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.