Registrikaart · Äriregistri kanne 12793612
Mubadala OÜ
- Registrikood12793612
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20230
- Müügitulu 20237135 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mubadala OÜ
- Registrikood
- 12793612
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.02.2015
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sakala tn 7-16
- Aadress kehtib alates
- 29.01.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 7135 € | +3,5 | |
| Müügitulu muutus | 5424 € → 7135 € | +9,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2023. aastal 7135 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7135 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5424 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3950 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3231 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3806 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7135 € | 5424 € | 3950 € | 3231 € | 3806 € |
| Ärikasum | 6900 € | 5380 € | 14 016 € | −714 € | 3674 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 37 060 € | −134 094 € | 1853 € | −178 882 € | 75 582 € |
| Aruandeaasta kasum | 37 060 € | −134 094 € | 1853 € | −178 882 € | 75 582 € |
| Varad kokku | 355 571 € | 246 308 € | 396 065 € | 343 735 € | 357 613 € |
| sh käibevarad | 235 571 € | 126 308 € | 286 065 € | 273 735 € | 303 113 € |
| sh põhivarad | 120 000 € | 120 000 € | 110 000 € | 70 000 € | 54 500 € |
| sh raha | 2858 € | 1217 € | 0,00 € | 10 468 € | 715 € |
| Omakapital | 45 447 € | 8388 € | 7684 € | 5832 € | 129 714 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −184 113 € | −50 018 € | −51 669 € | 127 214 € | 51 632 € |
| Lühiajalised kohustised | 230 € | 230 € | 2776 € | 1392 € | 227 899 € |
| Pikaajalised kohustised | 309 894 € | 237 690 € | 385 605 € | 336 511 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 03.07.2024 | 17.03.2024 | 22.09.2022 | 30.11.2021 | 06.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 12,8 % | 3,4 % | 1,9 % | 1,7 % | 36,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 519,4 % | −2472,2 % | 46,9 % | −5536,4 % | 1985,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.