Registrikaart · Äriregistri kanne 12794206
Laoteenindus OÜ
- Registrikood12794206
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025600 000 €
- KMKR numberEE101776864
- Sellel aadressil on registreeritud 69 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Laoteenindus OÜ
- Registrikood
- 12794206
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.02.2015
- KMKR number
- EE101776864
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 110
- Aadress kehtib alates
- 24.04.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Artjom Rabtsevitš | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Artjom Rabtsevitš | Juhatuse liige | 03.02.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Artjom Rabtsevitš | otsene osalus | 05.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 600 000 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 600 000 € → 600 000 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255646961
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52241 | Laadungikäitlus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Laadungikäitlus teenis ettevõte 2025. aastal 600 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Laadungikäitlus EMTAK 2025 | 600 000 € |
| 2024 | Laadungikäitlus EMTAK 2025 | 600 000 € |
| 2023 | Laadungikäitlus EMTAK 2008 | 600 000 € |
| 2022 | Laadungikäitlus EMTAK 2008 | 600 000 € |
| 2021 | Laadungikäitlus EMTAK 2008 | 480 000 € |
| 2020 | Laadungikäitlus EMTAK 2008 | 160 000 € |
| 2019 | Laadungikäitlus EMTAK 2008 | 530 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 600 500 € | 612 641 € | 600 000 € | 600 000 € | 480 000 € | 160 000 € | 530 000 € |
| Ärikasum | 262 396 € | 186 357 € | 250 520 € | 249 556 € | 287 710 € | 33 096 € | 375 502 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 286 206 € | 154 678 € | 250 657 € | 260 834 € | 287 710 € | 33 096 € | 375 502 € |
| Aruandeaasta kasum | 286 206 € | 154 678 € | 250 657 € | 260 834 € | 287 710 € | 33 096 € | 375 502 € |
| Tööjõukulud | 99 902 € | 77 767 € | 80 674 € | 58 452 € | 46 815 € | 32 013 € | 29 763 € |
| Põhivarade kulum | 33 006 € | 33 006 € | 3390 € | 3390 € | 3390 € | 3390 € | 4817 € |
| Varad kokku | 1 558 538 € | 1 417 351 € | 2 041 192 € | 2 071 828 € | 1 989 194 € | 1 794 593 € | 1 877 132 € |
| sh käibevarad | 754 535 € | 75 013 € | 655 489 € | 2 048 098 € | 1 962 074 € | 1 764 083 € | 1 843 232 € |
| sh põhivarad | 804 003 € | 1 342 338 € | 1 385 703 € | 23 730 € | 27 120 € | 30 510 € | 33 900 € |
| sh raha | 749 627 € | 70 434 € | 650 910 € | 2 043 519 € | 1 957 495 € | 1 759 504 € | 1 838 505 € |
| Omakapital | 926 106 € | 839 900 € | 1 328 222 € | 1 477 566 € | 1 416 731 € | 1 215 373 € | 1 269 031 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 637 150 € | 682 472 € | 1 074 815 € | 1 213 982 € | 1 126 271 € | 1 179 527 € | 890 779 € |
| Lühiajalised kohustised | 94 432 € | 38 451 € | 172 970 € | 54 262 € | 20 463 € | 579 220 € | 608 101 € |
| Pikaajalised kohustised | 538 000 € | 539 000 € | 540 000 € | 540 000 € | 552 000 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 295 402 € | 219 363 € | 253 910 € | 252 946 € | 291 100 € | 36 486 € | 380 319 € |
| Aruanne esitatud | 26.05.2026 | 11.03.2025 | 15.04.2024 | 05.03.2023 | 10.02.2022 | 06.03.2021 | 09.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,4 % | 59,3 % | 65,1 % | 71,3 % | 71,2 % | 67,7 % | 67,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 47,7 % | 25,2 % | 41,8 % | 43,5 % | 59,9 % | 20,7 % | 70,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.