Registrikaart · Äriregistri kanne 12794732
Mõtestaja OÜ
- Registrikood12794732
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202538 476 €
- Sellel aadressil on registreeritud 42 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mõtestaja OÜ
- Registrikood
- 12794732
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.02.2015
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tiigi tn 61b
- Aadress kehtib alates
- 15.06.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Marilyn Mägi | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Marilyn Mägi | Juhatuse liige | 04.02.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Marilyn Mägi | otsene osalus | 26.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 38 476 € | +10,2 | |
| Müügitulu muutus | 39 307 € → 38 476 € | -0,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu mujal liigitamata õpe teenis ettevõte 2025. aastal 38 476 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 38 476 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 39 307 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 39 240 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 39 855 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 35 414 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 39 571 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 41 020 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 476 € | 39 307 € | 39 240 € | 39 855 € | 35 414 € | 39 571 € | 41 020 € |
| Ärikasum | 6838 € | 34 456 € | 21 780 € | 17 150 € | 33 540 € | 16 002 € | 30 119 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 6838 € | 34 456 € | 21 780 € | 17 150 € | 33 540 € | 16 002 € | 30 119 € |
| Aruandeaasta kasum | 6838 € | 34 456 € | 21 780 € | 14 650 € | 33 540 € | 16 002 € | 30 119 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 1497 € | 0,00 € | 5205 € | 867 € | 2344 € | 8670 € |
| Varad kokku | 221 019 € | 208 877 € | 177 021 € | 151 049 € | 155 829 € | 103 537 € | 84 894 € |
| sh käibevarad | 221 019 € | 208 877 € | 177 021 € | 151 049 € | 155 829 € | 103 537 € | 84 894 € |
| sh raha | 4033 € | 9730 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 200 579 € | 193 741 € | 162 798 € | 141 018 € | 150 038 € | 100 328 € | 84 327 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 191 241 € | 156 785 € | 138 517 € | 123 867 € | 100 328 € | 84 327 € | 54 208 € |
| Lühiajalised kohustised | 20 440 € | 15 136 € | 14 223 € | 10 031 € | 5791 € | 3209 € | 567 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 19.06.2025 | 21.06.2024 | 26.05.2023 | 29.06.2022 | 25.06.2021 | 26.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,8 % | 92,8 % | 92,0 % | 93,4 % | 96,3 % | 96,9 % | 99,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 17,8 % | 87,7 % | 55,5 % | 36,8 % | 94,7 % | 40,4 % | 73,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.