Windsor RP OÜ
- Registrikood12798463
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20258513 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Windsor RP OÜ
- Registrikood
- 12798463
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.02.2015
- KMKR number
- —
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tn 42-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
64/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 8513 € | +4,2 |
| Müügitulu muutus | 3097 € → 8513 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725211496
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 8513 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 8513 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 3097 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 14 576 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 18 254 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 18 784 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 23 138 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 31 001 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8513 € | 3097 € | 14 576 € | 18 254 € | 18 784 € | 23 138 € | 31 001 € |
| Ärikasum enne makse | 7640 € | 2361 € | 27,00 € | 6011 € | 8530 € | 20 456 € | 7110 € |
| Aruandeaasta kasum | 7640 € | 2361 € | 27,00 € | 6011 € | 8530 € | 20 456 € | 7110 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 11 779 € | 10 502 € | 9321 € | 2330 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 70 486 € | 62 836 € | 61 236 € | 61 284 € | 55 150 € | 46 620 € | 25 383 € |
| sh käibevarad | 70 486 € | 62 836 € | 61 236 € | 61 284 € | 55 150 € | 46 620 € | 25 383 € |
| sh raha | 16 616 € | 9736 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 70 408 € | 62 768 € | 60 407 € | 60 380 € | 54 369 € | 45 839 € | 25 383 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 78,00 € | 68,00 € | 829 € | 904 € | 781 € | 781 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 99,9 % | 98,6 % | 98,5 % | 98,6 % | 98,3 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 89,7 % | 76,2 % | 0,2 % | 32,9 % | 45,4 % | 88,4 % | 22,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.