Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12800198

Kullamäe Agro OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12800198
  • Asutatud2015 (11 a)
  • Töötajaid 20241
  • Müügitulu 20246013 €

Usaldusväärsuse indeks

64/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 13.02.2015Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 13.02.2015 2015, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Kullamäe Agro OÜ
Registrikood
12800198
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
13.02.2015
KMKR number
Aadress
Tartu maakond, Kastre vald, Võnnu alevik, Karja tee 11

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu6013 €+2,8
Müügitulu muutus2251 € → 6013 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
02201MetsavaruminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €8471 €17 tuh €25 tuh €34 tuh €33 883 €201920202021202220236013 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsavarumine teenis ettevõte 2024. aastal 6013 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Metsavarumine EMTAK 20256013 €
2023Kaubavedu maanteel EMTAK 20082251 €
2022Kaubavedu maanteel EMTAK 20083200 €
2021Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200832 148 €
2020Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200820 421 €
2019Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200833 883 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01122201522016201720182019202020212022202312024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20180
20170
20162
20151

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu6013 €2251 €3200 €32 148 €20 421 €33 883 €
Ärikasum enne makse−8177 €−47 349 €−160 914 €4813 €34 147 €4180 €
Aruandeaasta kasum−8177 €−47 349 €−160 914 €4813 €34 147 €4180 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku46 926 €57 403 €445 608 €551 335 €197 931 €183 394 €
sh käibevarad758 €4628 €76 292 €173 082 €178 152 €158 382 €
sh raha113 €3854 €58 562 €30 896 €865 €4026 €
Omakapital38 926 €47 103 €257 453 €38 367 €56 323 €22 176 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €200 €150 055 €89 868 €141 114 €131 348 €
Pikaajalised kohustised8000 €10 100 €38 100 €423 100 €494 €29 870 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111111
Omakapitali osakaal varadest83,0 %82,1 %57,8 %7,0 %28,5 %12,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust−136,0 %−2103,5 %−5028,6 %15,0 %167,2 %12,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang