Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12802041

Velomarket OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12802041
  • Asutatud2015 (11 a)
  • Töötajaid 202515
  • Müügitulu 20252 191 386 €
  • KMKR numberEE101774073

Usaldusväärsuse indeks

79/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 17.02.2015Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 17.02.2015 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Velomarket OÜ
Registrikood
12802041
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
17.02.2015
KMKR number
EE101774073
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Tööstuse tn 43

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 79 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv15 töötajat viimases aruandes+15
Müügitulu2 191 386 €+20
Müügitulu muutus2 246 539 € → 2 191 386 €-0,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
47631Sporditarvete jaemüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €562 tuh €1,1 mln €1,7 mln €2,2 mln €2019: 540 302 €20192020: 971 994 €20202021: 1 264 247 €20212022: 1 275 874 €20222023: 1 853 847 €20232024: 2 246 539 €2 246 539 €20242025: 2 191 386 €2 191 386 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Sporditarvete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 2 191 386 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Sporditarvete jaemüük EMTAK 20252 191 386 €
2024Sporditarvete jaemüük EMTAK 20252 246 539 €
2023Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 20081 853 847 €
2022Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 20081 275 874 €
2021Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 20081 264 247 €
2020Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008971 994 €
2019Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008540 302 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
05914182015: 020152016: 020162017: 020172018: 220182019: 320192020: 520202021: 1520212022: 820222023: 1420232024: 181820242025: 15152025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202515
202418
202314
20228
202115
20205
20193
20182
20170
20160
20150

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu2 191 386 €2 246 539 €1 853 847 €1 275 874 €1 264 247 €971 994 €540 302 €
Ärikasum enne makse80 878 €84 952 €126 414 €48 080 €18 202 €35 745 €40 091 €
Aruandeaasta kasum80 878 €84 952 €126 414 €48 080 €18 202 €35 745 €40 091 €
Tööjõukulud399 915 €402 237 €283 843 €236 102 €305 402 €158 464 €50 017 €
Varad kokku998 399 €872 329 €765 517 €518 822 €478 156 €291 027 €225 045 €
sh käibevarad991 344 €864 242 €754 030 €516 154 €473 072 €289 151 €221 717 €
sh raha20 965 €27 702 €3350 €22 999 €44 655 €119 541 €27 615 €
Omakapital484 729 €403 851 €318 899 €192 485 €144 405 €126 203 €90 458 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised475 274 €349 912 €299 004 €189 837 €182 251 €28 324 €134 587 €
Pikaajalised kohustised38 396 €118 566 €147 614 €136 500 €151 500 €136 500 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)15181481553
Omakapitali osakaal varadest48,6 %46,3 %41,7 %37,1 %30,2 %43,4 %40,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust3,7 %3,8 %6,8 %3,8 %1,4 %3,7 %7,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang