Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12803141

Rauvel OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12803141
  • Asutatud2015 (11 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202577 400 €
  • KMKR numberEE101774358

Usaldusväärsuse indeks

44/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 19.02.2015Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 19.02.2015 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Rauvel OÜ
Registrikood
12803141
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
19.02.2015
KMKR number
EE101774358
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Järva maakond, Türi vald, Saareotsa küla, Sireli
Aadress kehtib alates
14.01.2020

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Rainer Hanschmidt100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Rainer HanschmidtJuhatuse liige19.02.2015

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Rainer Hanschmidtotsene osalus19.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu77 400 €+13
Müügitulu muutus170 694 € → 77 400 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €43 tuh €85 tuh €128 tuh €171 tuh €201920202021ei kajastu20222023170 694 €202477 400 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 77 400 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 202577 400 €
2024Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025170 694 €
2023Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 20082332 €
2021Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008213 €
2020Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008250 €
2019Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008800 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112015201620172018201920202021202220231202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu77 400 €170 694 €2332 €0,00 €213 €250 €800 €
Ärikasum56 410 €154 890 €−9,00 €−25,00 €−30,00 €−562 €−1288 €
Kasum enne tulumaksustamist56 426 €154 901 €−9,00 €−25,00 €−30,00 €−562 €−1288 €
Aruandeaasta kasum56 426 €154 901 €−9,00 €−25,00 €−30,00 €−562 €−1288 €
Tööjõukulud14 203 €13 115 €
Põhivarade kulum1900 €910 €
Varad kokku228 687 €184 354 €6957 €6966 €28 991 €29 021 €8011 €
sh käibevarad148 970 €160 739 €6957 €6966 €28 991 €29 021 €8011 €
sh põhivarad79 717 €23 615 €
sh raha140 972 €150 283 €
Omakapital225 784 €169 358 €6957 €6966 €6991 €7021 €7583 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum166 858 €11 957 €4466 €4491 €4491 €4521 €6371 €
Lühiajalised kohustised2903 €14 996 €0,00 €0,00 €0,00 €428 €
Pikaajalised kohustised0,00 €22 000 €22 000 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1100000
Ärikasum enne kulumit58 310 €155 800 €
Aruanne esitatud30.06.202610.04.202530.06.202430.06.202330.06.202230.06.202119.06.2020
Omakapitali osakaal varadest98,7 %91,9 %100,0 %100,0 %24,1 %24,2 %94,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust72,9 %90,7 %−0,4 %−14,1 %−224,8 %−161,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang