Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12804241

InFlame OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12804241
  • Asutatud2015 (11 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202565 331 €
  • KMKR numberEE101786252

Usaldusväärsuse indeks

54/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 23.02.2015Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 23.02.2015 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
InFlame OÜ
Registrikood
12804241
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
23.02.2015
KMKR number
EE101786252
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Spordi tn 19-13

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu65 331 €+12,3
Müügitulu muutus75 756 € → 65 331 €-4,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
68329Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €33 tuh €65 tuh €98 tuh €131 tuh €2019: 105 029 €20192020: 78 945 €20202021: 130 607 €130 607 €20212022: 99 745 €20222023: 67 447 €20232024: 75 756 €20242025: 65 331 €65 331 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 65 331 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 202565 331 €
2024Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 202574 613 €
2024Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 20251143 €
2023Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 200857 595 €
2023Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 20089852 €
2022Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 200870 066 €
2022Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 200829 679 €
2021Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008103 750 €
2021Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 200826 857 €
2020Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 200843 485 €
2020Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 200835 460 €
2019Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 200873 103 €
2019Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 200831 926 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112015: 020152016: 1120162017: 020172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20170
20161
20150

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu65 331 €75 756 €67 447 €99 745 €130 607 €78 945 €105 029 €
Ärikasum enne makse21 307 €29 700 €21 826 €21 081 €53 825 €13 339 €35 108 €
Aruandeaasta kasum15 406 €25 852 €19 133 €10 335 €47 898 €9044 €30 394 €
Tööjõukulud16 555 €15 002 €15 558 €18 987 €18 493 €18 980 €14 348 €
Varad kokku26 250 €35 226 €36 166 €34 720 €57 659 €26 289 €37 027 €
sh käibevarad26 250 €35 226 €36 166 €34 720 €57 275 €24 742 €34 317 €
sh raha7993 €7673 €6225 €7597 €37 098 €13 435 €24 588 €
Omakapital23 368 €26 948 €15 446 €12 857 €46 697 €22 200 €33 024 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised2882 €8278 €20 720 €21 863 €10 962 €4089 €4003 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest89,0 %76,5 %42,7 %37,0 %81,0 %84,4 %89,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust23,6 %34,1 %28,4 %10,4 %36,7 %11,5 %28,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang