Registrikaart · Äriregistri kanne 12805944
NorthernAce OÜ
- Registrikood12805944
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025124 484 €
- KMKR numberEE101778710
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- NorthernAce OÜ
- Registrikood
- 12805944
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.02.2015
- KMKR number
- EE101778710
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Soo tn 1b/4-52
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 124 484 € | +14,9 | |
| Müügitulu muutus | 154 370 € → 124 484 € | -5,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56111 | Restoranide ja kohvikute tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 124 484 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 124 484 € |
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 154 370 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 129 360 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 52 254 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 50 876 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 45 472 € |
| 2019 | Jäätise ja muu toidujää tootmine EMTAK 2008 | 150 522 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 124 484 € | 154 370 € | 129 360 € | 52 254 € | 50 876 € | 45 472 € | 150 522 € |
| Ärikasum enne makse | 8546 € | 33 717 € | 30 569 € | 4138 € | 6785 € | −17 686 € | 29 061 € |
| Aruandeaasta kasum | 8546 € | 33 717 € | 30 569 € | 4138 € | 6785 € | −17 686 € | 29 061 € |
| Tööjõukulud | 68 156 € | 65 013 € | 53 005 € | 24 478 € | 23 209 € | 29 723 € | 53 212 € |
| Varad kokku | 140 001 € | 130 303 € | 118 028 € | 85 135 € | 81 127 € | 74 522 € | 137 887 € |
| sh käibevarad | 138 698 € | 127 437 € | 115 526 € | 85 135 € | 81 127 € | 74 470 € | 119 395 € |
| sh raha | 126 736 € | 115 414 € | 103 237 € | 72 727 € | 68 262 € | 61 842 € | 106 690 € |
| Omakapital | 58 330 € | 49 784 € | 16 067 € | −14 502 € | −18 640 € | −25 425 € | −7739 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 3671 € | 2519 € | 6461 € | 4137 € | 4267 € | 4447 € | 8126 € |
| Pikaajalised kohustised | 78 000 € | 78 000 € | 95 500 € | 95 500 € | 95 500 € | 95 500 € | 137 500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 5 | 3 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,7 % | 38,2 % | 13,6 % | -17,0 % | -23,0 % | -34,1 % | -5,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,9 % | 21,8 % | 23,6 % | 7,9 % | 13,3 % | -38,9 % | 19,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.