Turundusinfo

LakshmiLuck OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12806102
  • Asutatud2015 (11 a)
  • Töötajaid 20232
  • Müügitulu 202314 472 €

Üldandmed

Ärinimi
LakshmiLuck OÜ
Registrikood
12806102
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
26.02.2015
KMKR number
Aadress
Ida-Viru maakond, Narva linn, Tallinna mnt 44-59

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

56/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu14 472 €+6,3
Müügitulu muutus13 477 € → 14 472 €+2,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
47771Kellade ja ehete jaemüük spetsialiseeritud kauplustesPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 11 950 €2020: 10 444 €2021: 9337 €2022: 13 477 €2023: 14 472 €14 472 €20192020202120222023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kellade ja ehete jaemüük teenis ettevõte 2023. aastal 14 472 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Kellade ja ehete jaemüük EMTAK 200814 472 €
2022Kellade ja ehete jaemüük EMTAK 200813 477 €
2021Kellade ja ehete jaemüük EMTAK 20089337 €
2020Kellade ja ehete jaemüük EMTAK 200810 444 €
2019Kellade ja ehete jaemüük EMTAK 200811 950 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2015: 12016: 222017: 12018: 12019: 12020: 12021: 12022: 12023: 22201520162017201820192020202120222023
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20232
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20162
20151

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja20232022202120202019
Müügitulu14 472 €13 477 €9337 €10 444 €11 950 €
Ärikasum enne makse−1374 €118 €666 €258 €1153 €
Aruandeaasta kasum−1374 €118 €666 €258 €1153 €
Tööjõukulud6932 €3688 €2988 €3474 €3762 €
Varad kokku2941 €4548 €5341 €4071 €3819 €
sh käibevarad2341 €3948 €4741 €3471 €3219 €
Omakapital2773 €4147 €4030 €3357 €3099 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Pikaajalised kohustised168 €401 €1311 €714 €720 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)21111
Omakapitali osakaal varadest94,3 %91,2 %75,5 %82,5 %81,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust-9,5 %0,9 %7,1 %2,5 %9,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang