Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12812163

Mela OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12812163
  • Asutatud2015 (11 a)
  • Töötajaid 20232
  • Müügitulu 2023119 721 €
  • KMKR numberEE101794448

Usaldusväärsuse indeks

64/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 09.03.2015Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.03.2015 2015, Viimane aruanne 2023, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Mela OÜ
Registrikood
12812163
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.03.2015
KMKR number
EE101794448
Aadress
Viljandi maakond, Viljandi linn, Pikk tn 3-3

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu119 721 €+14,8
Müügitulu muutus110 647 € → 119 721 €+2,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
4520Mootorsõidukite hooldus ja remontPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €30 tuh €60 tuh €90 tuh €120 tuh €2019: 80 303 €20192020: 81 979 €20202021: 82 575 €20212022: 110 647 €20222023: 119 721 €119 721 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite hooldus ja remont teenis ettevõte 2023. aastal 119 721 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008119 721 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008110 647 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200882 575 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200881 979 €
2019Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200880 303 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232015: 020152016: 020162017: 020172018: 220182019: 3320192020: 220202021: 220212022: 220222023: 222023
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20232
20222
20212
20202
20193
20182
20170
20160
20150

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20232022202120202019
Müügitulu119 721 €110 647 €82 575 €81 979 €80 303 €
Ärikasum enne makse3444 €2917 €530 €7523 €8715 €
Aruandeaasta kasum3444 €2917 €530 €7523 €8715 €
Tööjõukulud24 064 €24 516 €23 936 €10 884 €25 105 €
Varad kokku109 751 €105 814 €102 627 €98 572 €99 015 €
sh käibevarad109 751 €105 081 €101 161 €97 112 €97 305 €
sh raha3229 €96,00 €3,00 €880 €660 €
Omakapital96 728 €93 249 €90 332 €89 802 €82 279 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised9523 €9065 €8795 €5270 €13 236 €
Pikaajalised kohustised3500 €3500 €3500 €3500 €3500 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)22223
Omakapitali osakaal varadest88,1 %88,1 %88,0 %91,1 %83,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust2,9 %2,6 %0,6 %9,2 %10,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang