Registrikaart · Äriregistri kanne 12816391
TUULEMÄE OÜ
- Registrikood12816391
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025185 740 €
- KMKR numberEE101803083
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- TUULEMÄE OÜ
- Registrikood
- 12816391
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.03.2015
- KMKR number
- EE101803083
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Valga maakond, Valga vald, Rampe küla, Jõe
- Aadress kehtib alates
- 22.09.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tiia Luht | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tiia Luht | Juhatuse liige | 28.05.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tiia Luht | otsene osalus | 25.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 185 740 € | +16,5 | |
| Müügitulu muutus | 141 897 € → 185 740 € | +9,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725122506
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 16111 | Puidu saagimine ja hööveldamine | Põhitegevusala |
| 02201 | Metsavarumine | |
| 02202 | Küttepuude tootmine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidu saagimine ja hööveldamine teenis ettevõte 2025. aastal 128 258 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 2025 | 128 258 € |
| 2025 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 35 703 € |
| 2025 | Küttepuude tootmine EMTAK 2025 | 21 779 € |
| 2024 | Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 2025 | 66 324 € |
| 2024 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 47 896 € |
| 2024 | Küttepuude tootmine EMTAK 2025 | 27 677 € |
| 2023 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 108 833 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 29 816 € |
| 2023 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 23 264 € |
| 2023 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 7956 € |
| 2022 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 131 260 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 24 359 € |
| 2022 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 12 751 € |
| 2022 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 6935 € |
| 2021 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 107 867 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 6874 € |
| 2021 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 4910 € |
| 2021 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 3415 € |
| 2020 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 62 237 € |
| 2020 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 16 061 € |
| 2020 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 7010 € |
| 2020 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 3891 € |
| 2019 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 22 389 € |
| 2019 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 12 378 € |
| 2019 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 8964 € |
| 2019 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 1136 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 960 € ehk 1 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 184 780 € |
| Läti | 960 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 185 740 € | 141 897 € | 169 869 € | 175 305 € | 123 066 € | 89 199 € | 44 867 € |
| Ärikasum | 23 346 € | 2526 € | −8462 € | 26 299 € | 2126 € | 6917 € | 15 723 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 22 202 € | 1321 € | −9803 € | 25 901 € | 2126 € | 6917 € | 15 723 € |
| Aruandeaasta kasum | 22 202 € | 1321 € | −9803 € | 25 901 € | 2126 € | 6917 € | 15 723 € |
| Tööjõukulud | 59 835 € | 56 698 € | 52 042 € | 60 166 € | 34 027 € | 24 905 € | 12 444 € |
| Põhivarade kulum | 1723 € | 2637 € | 2337 € | 2117 € | 1031 € | 1543 € | 1810 € |
| Varad kokku | 110 790 € | 122 458 € | 120 352 € | 102 294 € | 89 327 € | 51 472 € | 42 629 € |
| sh käibevarad | 109 679 € | 119 624 € | 114 880 € | 96 135 € | 82 051 € | 50 264 € | 40 478 € |
| sh põhivarad | 1111 € | 2834 € | 5472 € | 6159 € | 7276 € | 1208 € | 2151 € |
| sh raha | 863 € | 4,00 € | 24,00 € | 740 € | 64,00 € | 2919 € | 2175 € |
| Omakapital | 63 021 € | 40 819 € | 39 498 € | 49 301 € | 23 400 € | 21 274 € | 14 357 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 38 319 € | 36 998 € | 46 801 € | 20 900 € | 18 774 € | 11 857 € | −3866 € |
| Lühiajalised kohustised | 47 769 € | 81 639 € | 80 854 € | 52 993 € | 65 927 € | 30 198 € | 28 272 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 25 069 € | 5163 € | −6125 € | 28 416 € | 3157 € | 8460 € | 17 533 € |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 14.05.2025 | 10.07.2024 | 02.07.2023 | 31.12.2022 | 02.03.2022 | 03.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,9 % | 33,3 % | 32,8 % | 48,2 % | 26,2 % | 41,3 % | 33,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 12,0 % | 0,9 % | −5,8 % | 14,8 % | 1,7 % | 7,8 % | 35,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.