Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12820317

Argenta Agro OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12820317
  • Asutatud2015 (11 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025432 807 €
  • KMKR numberEE101800471

Usaldusväärsuse indeks

63/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 23.03.2015Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 23.03.2015 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Argenta Agro OÜ
Registrikood
12820317
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
23.03.2015
KMKR number
EE101800471
Aadress
Viljandi maakond, Viljandi vald, Paistu küla, Kiriku tee 10

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu432 807 €+19,9
Müügitulu muutus499 111 € → 432 807 €-4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €227 tuh €453 tuh €680 tuh €907 tuh €2019202020212022906 523 €20232024432 807 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 432 807 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025432 807 €
2024Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025499 111 €
2023Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008904 799 €
2023Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 20081724 €
2022Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008502 632 €
2021Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008637 074 €
2020Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008425 842 €
2019Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008374 277 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222015220162017201820192020202120222023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20231
20221
20211
20201
20192
20182
20172
20162
20151

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu452 542 €523 226 €906 523 €502 632 €637 074 €425 842 €374 277 €
Ärikasum enne makse−126 059 €12 905 €73 458 €70 000 €159 717 €70 893 €38 217 €
Aruandeaasta kasum−126 059 €12 905 €73 458 €70 000 €159 717 €70 893 €38 217 €
Tööjõukulud40 573 €12 329 €14 058 €13 095 €12 395 €10 136 €17 340 €
Varad kokku1 136 957 €1 085 732 €1 095 459 €885 113 €818 963 €372 174 €432 963 €
sh käibevarad684 187 €551 686 €501 428 €244 980 €268 563 €220 355 €141 140 €
sh raha5243 €587 €65 603 €2718 €70 958 €68 937 €18 790 €
Omakapital511 592 €637 651 €624 746 €551 288 €481 288 €321 571 €250 678 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised625 365 €291 064 €252 453 €65 082 €42 224 €50 603 €55 980 €
Pikaajalised kohustised0,00 €157 017 €218 260 €268 743 €295 451 €0,00 €126 305 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2211112
Omakapitali osakaal varadest45,0 %58,7 %57,0 %62,3 %58,8 %86,4 %57,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust−27,9 %2,5 %8,1 %13,9 %25,1 %16,6 %10,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang