Registrikaart · Äriregistri kanne 12825987
HardiTrans OÜ
- Registrikood12825987
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025115 874 €
- KMKR numberEE102013254
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- HardiTrans OÜ
- Registrikood
- 12825987
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.03.2015
- KMKR number
- EE102013254
- Osa- või aktsiakapital
- 2508 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lehola küla, Porso
- Aadress kehtib alates
- 23.06.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| HARDI NOORMETS | 100 % · 2508 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Hardi Noormets | Juhatuse liige | 22.07.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Hardi Noormets | otsene osalus | 26.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 115 874 € | +14,6 | |
| Müügitulu muutus | 91 639 € → 115 874 € | +7,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253542663
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 37001 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kanalisatsioon ja heitveekäitlus teenis ettevõte 2025. aastal 115 874 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2025 | 115 874 € |
| 2024 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2025 | 91 639 € |
| 2023 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 74 122 € |
| 2022 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 47 569 € |
| 2021 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 38 320 € |
| 2020 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 49 764 € |
| 2019 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 74 936 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 115 874 € | 91 639 € | 74 122 € | 47 569 € | 38 320 € | 49 764 € | 74 936 € |
| Ärikasum | 18 862 € | −1658 € | −407 € | −5066 € | 9598 € | −7218 € | 12 041 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 12 688 € | 3758 € | −4340 € | −5216 € | 8769 € | −8696 € | 9990 € |
| Aruandeaasta kasum | 12 688 € | 3758 € | −4340 € | −5216 € | 8769 € | −8696 € | 9990 € |
| Tööjõukulud | 16 967 € | 17 028 € | 12 103 € | 7083 € | 1472 € | 9634 € | 9230 € |
| Põhivarade kulum | 16 036 € | 16 333 € | 14 669 € | 7596 € | 6052 € | 4842 € | 5370 € |
| Varad kokku | 185 553 € | 156 608 € | 165 084 € | 57 178 € | 36 173 € | 28 880 € | 34 706 € |
| sh käibevarad | 75 477 € | 66 855 € | 61 851 € | 13 026 € | 13 925 € | 4996 € | 11 663 € |
| sh põhivarad | 110 076 € | 89 753 € | 103 233 € | 44 152 € | 22 248 € | 23 884 € | 23 043 € |
| sh raha | 7535 € | 23 098 € | 22 560 € | 12 141 € | 12 389 € | 4193 € | 9442 € |
| Omakapital | 19 517 € | 6828 € | 3071 € | 7411 € | 12 628 € | 3859 € | 12 556 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 4321 € | 562 € | 4903 € | 10 119 € | 1351 € | 10 047 € | 58,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 35 068 € | 14 267 € | 15 046 € | 7239 € | 4915 € | 7820 € | 7399 € |
| Pikaajalised kohustised | 130 968 € | 135 513 € | 146 967 € | 42 528 € | 18 630 € | 17 201 € | 14 751 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 34 898 € | 14 675 € | 14 262 € | 2530 € | 15 650 € | −2376 € | 17 411 € |
| Aruanne esitatud | 14.06.2026 | 26.04.2025 | 29.05.2024 | 01.07.2023 | 03.07.2022 | 06.06.2021 | 21.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 10,5 % | 4,4 % | 1,9 % | 13,0 % | 34,9 % | 13,4 % | 36,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,9 % | 4,1 % | −5,9 % | −11,0 % | 22,9 % | −17,5 % | 13,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.