Registrikaart · Äriregistri kanne 12826745
Display Artists OÜ
- Registrikood12826745
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20243000 €
- Sellel aadressil on registreeritud 118 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 07.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- Display Artists OÜ
- Registrikood
- 12826745
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.03.2015
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kentmanni tn 4
- Aadress kehtib alates
- 22.04.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tomasz Wojciechowski | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 22.09.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| AnsonBaer Nordic OÜ | Kontaktisik | 22.04.2025 |
| Tomasz Wojciechowski | Juhatuse liige | 22.09.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tomasz Wojciechowski | otsene osalus | 22.04.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 3000 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 3000 € → 3000 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62901 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2024. aastal 3000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 3000 € |
| 2023 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 3000 € |
| 2022 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 22 427 € |
| 2021 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 183 466 € |
| 2020 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 54 323 € |
| 2019 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 76 473 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (11 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 3000 € | 3000 € | 22 427 € | 183 466 € | 54 323 € | 76 473 € |
| Ärikasum | −11 878 € | −348 631 € | −10 507 € | 37 177 € | 169 509 € | 36 770 € | 60 865 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −42 580 € | −348 631 € | −10 507 € | 37 177 € | 157 359 € | 41 619 € | 84 747 € |
| Aruandeaasta kasum | −42 580 € | −348 631 € | −10 507 € | 37 177 € | 157 359 € | 41 619 € | 84 747 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 9723 € | 9723 € | 9723 € | 13 237 € | 10 887 € |
| Varad kokku | 71 176 € | 112 211 € | 489 177 € | 499 684 € | 462 507 € | 320 945 € | 245 857 € |
| sh käibevarad | 66 315 € | 107 350 € | 484 316 € | 485 100 € | 438 200 € | 286 915 € | 198 590 € |
| sh põhivarad | 4861 € | 4861 € | 4861 € | 14 584 € | 24 307 € | 34 030 € | 47 267 € |
| sh raha | 66 042 € | 107 077 € | 15 941 € | 18 564 € | 12 580 € | 16 167 € | — |
| Omakapital | 69 631 € | 112 211 € | 460 842 € | 471 349 € | 434 172 € | 276 813 € | 235 194 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 112 211 € | 460 842 € | 471 349 € | 434 172 € | 276 813 € | 235 194 € | 147 946 € |
| Lühiajalised kohustised | 1545 € | 0,00 € | 28 335 € | 28 335 € | 28 335 € | 44 132 € | 10 663 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −11 878 € | −348 631 € | −784 € | 46 900 € | 179 232 € | 50 007 € | 71 752 € |
| Aruanne esitatud | 22.09.2026 | 27.10.2025 | 21.04.2025 | 21.04.2025 | 25.01.2024 | 31.07.2023 | 25.05.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,8 % | 100,0 % | 94,2 % | 94,3 % | 93,9 % | 86,2 % | 95,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | −11 621,0 % | −350,2 % | 165,8 % | 85,8 % | 76,6 % | 110,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 07.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 07.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
- 28.09.20263 muudatust
Väli Varem Nüüd Allikas Osanikud Tomasz Wojciechowski 100.0000% Tomasz Wojciechowski 100.0000%, Tomasz Wojciechowski 100.0000% Äriregister Juhatus AnsonBaer Nordic OÜ, Tomasz Wojciechowski AnsonBaer Nordic OÜ, Tomasz Wojciechowski, Tomasz Wojciechowski Äriregister Viimane esitatud aruanne 2024 2025 Äriregister
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.