Osaühing Fanvert
- Sellel aadressil on registreeritud 80 tegutsevat juriidilist isikut.
- Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 11 aastat.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood12827265
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20250
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Fanvert
- Registrikood
- 12827265
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.04.2015
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 22
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
45/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | aruandes ei kajastu | 0 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37257816116
- Telefon +37257816116
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64201 | Valdusfirmade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ärikasum enne makse | −701 055 € | 12 464 475 € | 9 435 172 € | −1 737 713 € | 6 201 222 € | 4 189 115 € | 1 325 143 € |
| Aruandeaasta kasum | −729 260 € | 12 443 126 € | 9 426 239 € | −1 751 995 € | 6 187 202 € | 4 175 462 € | 1 325 143 € |
| Tööjõukulud | 2233 € | 2125 € | 2245 € | 2082 € | 520 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 57 225 190 € | 56 258 479 € | 36 807 895 € | 19 156 689 € | 26 012 339 € | 18 039 359 € | 8 584 970 € |
| sh käibevarad | 57 225 190 € | 56 033 137 € | 36 624 323 € | 18 976 337 € | 25 912 007 € | 17 933 027 € | 8 393 169 € |
| sh raha | 137 684 € | 246 860 € | 303 537 € | 199 489 € | 952 775 € | 1 087 391 € | 3 133 640 € |
| Omakapital | 31 024 813 € | 31 854 073 € | 19 514 613 € | 10 141 956 € | 11 946 312 € | 5 810 277 € | 1 684 815 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 26 200 377 € | 23 761 343 € | 16 393 282 € | 8 114 733 € | 7 454 118 € | 5 617 173 € | 288 246 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 643 063 € | 900 000 € | 900 000 € | 6 611 909 € | 6 611 909 € | 6 611 909 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,2 % | 56,6 % | 53,0 % | 52,9 % | 45,9 % | 32,2 % | 19,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.