Green Path Solutions OÜ
- Registrikood12829755
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202525 494 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Green Path Solutions OÜ
- Registrikood
- 12829755
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.04.2015
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kiili tn 11-72
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
44/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 25 494 € | +8,6 |
| Müügitulu muutus | 39 921 € → 25 494 € | -10,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256815681
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81231 | Muu puhastustegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu puhastustegevus teenis ettevõte 2025. aastal 25 494 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu puhastustegevus EMTAK 2025 | 25 494 € |
| 2024 | Muu puhastustegevus EMTAK 2025 | 39 921 € |
| 2023 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 34 587 € |
| 2022 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 24 328 € |
| 2021 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 27 414 € |
| 2020 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 29 221 € |
| 2019 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 27 100 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 494 € | 39 921 € | 34 587 € | 24 328 € | 27 414 € | 29 221 € | 27 100 € |
| Ärikasum enne makse | 6238 € | 14 121 € | 7215 € | −8507 € | 10 192 € | 15 856 € | 14 464 € |
| Aruandeaasta kasum | 6238 € | 14 121 € | 7215 € | −8507 € | 10 192 € | 15 856 € | 14 464 € |
| Tööjõukulud | 18 874 € | 29 350 € | 25 245 € | 30 064 € | 17 297 € | 13 061 € | 3435 € |
| Varad kokku | 98 843 € | 91 848 € | 83 811 € | 83 621 € | 96 197 € | 90 388 € | 77 231 € |
| sh käibevarad | 98 843 € | 91 848 € | 83 811 € | 83 621 € | 96 197 € | 90 388 € | 77 231 € |
| sh raha | 98 788 € | 91 848 € | 81 909 € | 83 566 € | 95 952 € | 89 163 € | 77 175 € |
| Omakapital | 96 360 € | 90 122 € | 76 001 € | 68 786 € | 77 293 € | 67 101 € | 51 245 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2483 € | 1726 € | 7810 € | 9295 € | 7383 € | 6441 € | 4398 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 5540 € | 11 521 € | 16 846 € | 21 588 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,5 % | 98,1 % | 90,7 % | 82,3 % | 80,3 % | 74,2 % | 66,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 24,5 % | 35,4 % | 20,9 % | -35,0 % | 37,2 % | 54,3 % | 53,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.