Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12834058

GBI&CLC OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12834058
  • Asutatud2015 (11 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202584 116 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 114 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

73/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 14.04.2015Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 14.04.2015 2015, Esimene aruanne 2016, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
GBI&CLC OÜ
Registrikood
12834058
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
14.04.2015
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Katusepapi tn 6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu84 116 €+13,4
Müügitulu muutus23 379 € → 84 116 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
32509Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €21 tuh €42 tuh €63 tuh €84 tuh €20192020202120222023202484 116 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 84 116 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine EMTAK 202584 116 €
2024Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine EMTAK 202523 379 €
2023Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine EMTAK 200835 315 €
2022Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine EMTAK 200824 285 €
2021Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine EMTAK 200869 256 €
2020Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine EMTAK 200867 107 €
2019Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine EMTAK 200826 985 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111020162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu84 116 €23 379 €35 315 €24 285 €69 256 €67 107 €26 985 €
Ärikasum enne makse10 734 €10 222 €1133 €−778 €36 332 €−31 592 €−26 063 €
Aruandeaasta kasum10 734 €10 222 €1133 €−778 €36 332 €−31 592 €−26 063 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku87 910 €77 176 €156 113 €151 337 €154 321 €115 783 €147 375 €
sh käibevarad87 910 €77 176 €156 113 €151 337 €154 321 €115 783 €147 375 €
sh raha4452 €6291 €3946 €67,00 €60,00 €597 €123 €
Omakapital84 600 €73 866 €63 644 €62 511 €63 289 €26 957 €58 549 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €89 159 €85 516 €87 722 €85 516 €85 516 €
Pikaajalised kohustised3310 €3310 €3310 €3310 €3310 €3310 €3310 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest96,2 %95,7 %40,8 %41,3 %41,0 %23,3 %39,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust12,8 %43,7 %3,2 %−3,2 %52,5 %−47,1 %−96,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang