Registrikaart · Äriregistri kanne 12834555
OÜ PVK Group
- Registrikood12834555
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 2025488 731 €
- KMKR numberEE102075140
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ PVK Group
- Registrikood
- 12834555
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.04.2015
- KMKR number
- EE102075140
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Peipsiääre vald, Kolkja alevik, Ranna tn 59
- Aadress kehtib alates
- 17.05.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Juulia Šunina | 100 % · 2500 € | Ühisomand | 05.12.2025 |
| Denis Šunin | 100 % · 2500 € | Ühisomand | 05.12.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Denis Šunin | Juhatuse liige | 15.04.2015 |
| Juulia Šunina | Juhatuse liige | 10.01.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Denis Šunin | otsene osalus | 06.11.2018 |
| Juulia Šunina | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 10.01.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 488 731 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 563 396 € → 488 731 € | -4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255589685
- Mobiil+37258184016
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47111 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | Põhitegevusala |
| 03121 | Mageveekalapüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 453 598 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 453 598 € |
| 2025 | Mageveekalapüük EMTAK 2025 | 35 133 € |
| 2024 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 500 094 € |
| 2024 | Mageveekalapüük EMTAK 2025 | 63 302 € |
| 2023 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 426 906 € |
| 2023 | Mageveekalapüük EMTAK 2008 | 3525 € |
| 2022 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 378 447 € |
| 2022 | Mageveekalapüük EMTAK 2008 | 7577 € |
| 2021 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 277 450 € |
| 2021 | Mageveekalapüük EMTAK 2008 | 23 690 € |
| 2020 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 164 839 € |
| 2020 | Mageveekalapüük EMTAK 2008 | 39 504 € |
| 2019 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 83 563 € |
| 2019 | Mageveekalapüük EMTAK 2008 | 25 080 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 08.04.2019 |
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 31.05.2022 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 09.02.2026 — 04.02.2036 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 05.02.2026 — 04.02.2036 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 488 731 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 488 731 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 488 731 € | 563 396 € | 430 431 € | 386 024 € | 301 140 € | 204 343 € | 108 643 € |
| Ärikasum | 6547 € | 927 € | 78 869 € | 13 336 € | 25 143 € | 5616 € | 10 500 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3443 € | 263 € | 78 735 € | 11 692 € | 21 701 € | 2151 € | 8311 € |
| Aruandeaasta kasum | 3443 € | 263 € | 78 735 € | 11 692 € | 21 701 € | 2151 € | 8311 € |
| Tööjõukulud | 110 149 € | 100 850 € | 69 830 € | 61 591 € | 34 192 € | 22 104 € | 20 274 € |
| Põhivarade kulum | 2939 € | 4658 € | 12 000 € | 12 749 € | 8918 € | 6961 € | 3234 € |
| Varad kokku | 433 358 € | 334 726 € | 279 935 € | 199 339 € | 154 217 € | 88 560 € | 65 563 € |
| sh käibevarad | 244 854 € | 244 683 € | 201 715 € | 109 119 € | 72 078 € | 34 837 € | 28 179 € |
| sh põhivarad | 188 504 € | 90 043 € | 78 220 € | 90 220 € | 82 139 € | 53 723 € | 37 384 € |
| sh raha | 293 € | 7042 € | 2860 € | 3199 € | 790 € | 386 € | 216 € |
| Omakapital | 146 927 € | 143 484 € | 143 220 € | 64 485 € | 52 793 € | 31 092 € | 28 941 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 143 484 € | 143 221 € | 64 485 € | 52 793 € | 31 092 € | 28 941 € | 20 630 € |
| Lühiajalised kohustised | 175 939 € | 171 611 € | 128 609 € | 134 854 € | 98 726 € | 44 834 € | 11 297 € |
| Pikaajalised kohustised | 110 492 € | 19 631 € | 8106 € | 0,00 € | 2698 € | 12 634 € | 25 325 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 9486 € | 5585 € | 90 869 € | 26 085 € | 34 061 € | 12 577 € | 13 734 € |
| Aruanne esitatud | 14.06.2026 | 20.04.2026 | 14.07.2024 | 11.05.2023 | 25.03.2022 | 23.04.2021 | 02.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 33,9 % | 42,9 % | 51,2 % | 32,3 % | 34,2 % | 35,1 % | 44,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,7 % | 0,0 % | 18,3 % | 3,0 % | 7,2 % | 1,1 % | 7,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.