Registrikaart · Äriregistri kanne 12839819
MyKasta OÜ
- Registrikood12839819
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025126 756 €
- KMKR numberEE101789123
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 1115 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MyKasta OÜ
- Registrikood
- 12839819
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.04.2015
- KMKR number
- EE101789123
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Linnamäe tee 37a-15
- Aadress kehtib alates
- 10.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Rimma Kovaljova | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Rimma Kovaljova | Juhatuse liige | 21.12.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Rimma Kovaljova | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 34 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 126 756 € | +15 | |
| Müügitulu muutus | 145 204 € → 126 756 € | -3,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 1115 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255504955
- Mobiil+37255923222
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56111 | Restoranide ja kohvikute tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 126 756 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 126 756 € |
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 145 204 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 135 189 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 123 776 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 114 121 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 110 516 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 106 435 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 15 388 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 08.07.2015 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 126 756 € | 145 204 € | 135 189 € | 123 776 € | 114 121 € | 110 516 € | 121 823 € |
| Ärikasum | −4614 € | −3553 € | 2101 € | 975 € | −16 176 € | −15 237 € | 6095 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −4614 € | −3553 € | 2101 € | 975 € | −16 176 € | −16 438 € | 5824 € |
| Aruandeaasta kasum | −4614 € | −3553 € | 2101 € | 975 € | −16 176 € | −16 438 € | 5824 € |
| Tööjõukulud | 31 378 € | 20 764 € | 23 851 € | 22 877 € | 17 346 € | 22 573 € | 14 130 € |
| Põhivarade kulum | 421 € | 521 € | 862 € | 0,00 € | 988 € | 988 € | 4996 € |
| Varad kokku | 59 700 € | 59 934 € | 45 229 € | 42 038 € | 49 212 € | 63 659 € | 65 217 € |
| sh käibevarad | 932 € | 742 € | 459 € | 1358 € | 7544 € | 7531 € | 11 848 € |
| sh põhivarad | 58 768 € | 59 192 € | 44 770 € | 40 680 € | 41 668 € | 56 128 € | 53 369 € |
| sh raha | 646 € | 451 € | 211 € | 286 € | 2411 € | 1442 € | 911 € |
| Omakapital | 3103 € | 7717 € | 11 270 € | 9169 € | 8194 € | 24 370 € | 40 007 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 7717 € | 11 270 € | 9169 € | 8194 € | 24 370 € | 40 808 € | 34 183 € |
| Lühiajalised kohustised | 32 248 € | 27 868 € | 5710 € | 4760 € | 4759 € | 39 289 € | 25 210 € |
| Pikaajalised kohustised | 24 349 € | 24 349 € | 28 249 € | 28 109 € | 36 259 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | −4193 € | −3032 € | 2963 € | 975 € | −15 188 € | −14 249 € | 11 091 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 27.06.2025 | 15.06.2024 | 28.06.2023 | 28.06.2022 | 29.06.2021 | 23.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,2 % | 12,9 % | 24,9 % | 21,8 % | 16,7 % | 38,3 % | 61,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −3,6 % | −2,4 % | 1,6 % | 0,8 % | −14,2 % | −14,9 % | 4,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 1115 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.