Registrikaart · Äriregistri kanne 12842000
QWERTY Grupp OÜ
- Registrikood12842000
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202555 200 €
- KMKR numberEE101850094
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- QWERTY Grupp OÜ
- Registrikood
- 12842000
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.04.2015
- KMKR number
- EE101850094
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Anne tn 63b
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 55 200 € | +11,7 | |
| Müügitulu muutus | 46 740 € → 55 200 € | +5,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725184549
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 78201 | Tööjõurent | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tööjõurent teenis ettevõte 2025. aastal 45 346 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 45 346 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 9854 € |
| 2024 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 43 140 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 3600 € |
| 2023 | Sõitjate asulasisene ja linnalähitransport EMTAK 2008 | 37 198 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 100 € |
| 2022 | Sõitjate asulasisene ja linnalähitransport EMTAK 2008 | 36 740 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5100 € |
| 2021 | Sõitjate asulasisene ja linnalähitransport EMTAK 2008 | 18 251 € |
| 2021 | Taksovedu EMTAK 2008 | 12 982 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2400 € |
| 2020 | Sõitjate asulasisene ja linnalähitransport EMTAK 2008 | 29 964 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2181 € |
| 2020 | Taksovedu EMTAK 2008 | 880 € |
| 2019 | Taksovedu EMTAK 2008 | 31 556 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 55 201 € | 46 740 € | 47 298 € | 41 840 € | 33 633 € | 33 025 € | 31 556 € |
| Ärikasum enne makse | 26 009 € | 22 590 € | 22 353 € | 9627 € | 38 001 € | −711 € | 6248 € |
| Aruandeaasta kasum | 26 009 € | 22 590 € | 22 353 € | 9627 € | 38 001 € | −711 € | 6248 € |
| Tööjõukulud | 14 311 € | 13 232 € | 11 641 € | 9001 € | 6711 € | — | — |
| Varad kokku | 217 895 € | 189 534 € | 99 240 € | 81 283 € | 49 057 € | 72 843 € | 50 593 € |
| sh käibevarad | 131 130 € | 132 278 € | 36 639 € | 13 337 € | 8185 € | 6258 € | 25 002 € |
| sh raha | 118 307 € | 120 518 € | — | — | 4187 € | 2763 € | 20 165 € |
| Omakapital | 129 740 € | 102 242 € | 79 652 € | 57 300 € | 47 673 € | 9672 € | 10 383 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 88 155 € | 87 292 € | 19 588 € | 23 983 € | 1384 € | 63 171 € | 40 210 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,5 % | 53,9 % | 80,3 % | 70,5 % | 97,2 % | 13,3 % | 20,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 47,1 % | 48,3 % | 47,3 % | 23,0 % | 113,0 % | -2,2 % | 19,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.