Registrikaart · Äriregistri kanne 12842856
WeDo Events OÜ
- Registrikood12842856
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20251 720 207 €
- KMKR numberEE101828233
- Sellel aadressil on registreeritud 86 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- WeDo Events OÜ
- Registrikood
- 12842856
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.04.2015
- KMKR number
- EE101828233
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Jõe tn 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 1 720 207 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 788 348 € → 1 720 207 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 93291 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 1 720 207 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 1 720 207 € |
| 2024 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 788 348 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 346 954 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 45 000 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 48 452 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 40 218 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 199 175 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 720 207 € | 788 348 € | 346 954 € | 45 000 € | 48 452 € | 40 218 € | 199 175 € |
| Ärikasum enne makse | 491 850 € | −7219 € | −39 632 € | 33 969 € | 1449 € | 3273 € | 53 170 € |
| Aruandeaasta kasum | 491 850 € | −7219 € | −39 632 € | 25 821 € | −4371 € | 3273 € | 32 320 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 536 055 € | 7101 € | 12 934 € | 52 468 € | 55 212 € | 81 522 € | 78 199 € |
| sh käibevarad | 536 055 € | 7101 € | 12 934 € | 52 468 € | 55 212 € | 81 522 € | 78 199 € |
| sh raha | 333 € | 3610 € | 10 001 € | 7062 € | 55 109 € | 80 332 € | 77 322 € |
| Omakapital | 494 670 € | 2820 € | 3039 € | 42 671 € | 51 850 € | 81 221 € | 77 948 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 41 385 € | 4281 € | 9895 € | 9797 € | 3362 € | 301 € | 251 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,3 % | 39,7 % | 23,5 % | 81,3 % | 93,9 % | 99,6 % | 99,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 28,6 % | -0,9 % | -11,4 % | 57,4 % | -9,0 % | 8,1 % | 16,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.