Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12844950

Norfan Service OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12844950
  • Asutatud2015 (11 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202115 846 €

Usaldusväärsuse indeks

37/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 05.05.2015Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.05.2015 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Norfan Service OÜ
Registrikood
12844950
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.05.2015
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Rae vald, Karla küla, Andrekse tee 5-3
Aadress kehtib alates
10.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Risto Voldek100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Risto VoldekJuhatuse liige05.05.2015

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Risto Voldekotsene osalus24.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 37 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu15 846 €+6,7
Müügitulu muutus183 497 € → 15 846 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
02201MetsaraiePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €46 tuh €92 tuh €138 tuh €183 tuh €2019183 497 €202015 846 €2021
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsavarumine teenis ettevõte 2021. aastal 15 846 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2021Metsavarumine EMTAK 200815 846 €
2020Metsavarumine EMTAK 2008183 497 €
2019Metsavarumine EMTAK 20086803 €
2019Põletamine energia tootmiseta EMTAK 20086430 €
2019Muu teenindus EMTAK 2008651 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232015201620172018201932020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20211
20203
20191
20181
20171
20161
20151

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €15 846 €183 497 €13 884 €
Ärikasum−6947 €−3819 €−734 €−3191 €−1688 €1046 €1926 €
Kasum enne tulumaksustamist−6947 €−3819 €−734 €−3191 €−1688 €1045 €1925 €
Aruandeaasta kasum−6947 €−3819 €−734 €−3191 €−1688 €1045 €1925 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €1779 €48 358 €9168 €
Varad kokku6772 €13 719 €17 538 €18 391 €21 796 €24 419 €30 307 €
sh käibevarad6772 €13 719 €17 538 €18 391 €21 796 €24 419 €30 307 €
sh raha30,00 €30,00 €
Omakapital6772 €13 719 €17 538 €18 391 €21 463 €23 152 €22 810 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum11 219 €15 038 €15 891 €18 963 €20 652 €19 606 €
Lühiajalised kohustised0,00 €333 €1267 €7497 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000131
Aruanne esitatud03.07.202627.11.202516.07.202430.07.202323.08.202230.06.202123.01.2020
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %98,5 %94,8 %75,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust−10,7 %0,6 %13,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang