Agar Solutions OÜ
- Registrikood12845197
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20253432 €
- KMKR numberEE101976554
Üldandmed
- Ärinimi
- Agar Solutions OÜ
- Registrikood
- 12845197
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.05.2015
- KMKR number
- EE101976554
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Kaselaane tn 3/2-34
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
61/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 3432 € | +0,6 |
| Müügitulu muutus | 862 € → 3432 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725282222
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 3432 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 3432 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 814 € |
| 2024 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2025 | 48,00 € |
| 2023 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 305 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 186 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 9312 € |
| 2022 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 1660 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 1169 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 1613 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 2555 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3432 € | 862 € | 491 € | 10 972 € | 1169 € | 1613 € | 2555 € |
| Ärikasum enne makse | 6877 € | 4231 € | 6503 € | 10 875 € | 1140 € | 1417 € | 2011 € |
| Aruandeaasta kasum | 6877 € | 4231 € | 6503 € | 10 875 € | 1140 € | 1417 € | 2011 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 139 204 € | 132 332 € | 72 932 € | 30 805 € | 13 431 € | 6756 € | 5361 € |
| sh käibevarad | 5214 € | 17 722 € | 16 510 € | 20 187 € | 8710 € | 5788 € | 4263 € |
| sh raha | 2714 € | 15 222 € | 13 996 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 36 389 € | 29 512 € | 25 281 € | 18 778 € | 7903 € | 6763 € | 5345 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 102 815 € | 102 820 € | 47 651 € | 12 027 € | 5528 € | −7,00 € | 16,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 26,1 % | 22,3 % | 34,7 % | 61,0 % | 58,8 % | 100,1 % | 99,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 200,4 % | 490,8 % | 1324,4 % | 99,1 % | 97,5 % | 87,8 % | 78,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.