Euehitus OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 28 118 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 134 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood12848638
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20203
- Müügitulu 2020397 138 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Euehitus OÜ
- Registrikood
- 12848638
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.05.2015
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 4/2-54
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
58/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 |
| Müügitulu | 397 138 € | +19,6 |
| Müügitulu muutus | 182 761 € → 397 138 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 28 118 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41201 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2020. aastal 397 138 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 397 138 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 182 761 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2020 | 3 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 397 138 € | 182 761 € |
| Ärikasum enne makse | 64 291 € | 19 427 € |
| Aruandeaasta kasum | 64 291 € | 19 427 € |
| Tööjõukulud | 55 391 € | 4614 € |
| Varad kokku | 176 646 € | 94 641 € |
| sh käibevarad | 174 196 € | 91 491 € |
| sh raha | 119 872 € | 79 294 € |
| Omakapital | 139 830 € | 75 539 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 36 816 € | 19 102 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,2 % | 79,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 16,2 % | 10,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 28 118 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.