Aaboutique OÜ
- Registrikood12850318
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202519 490 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Aaboutique OÜ
- Registrikood
- 12850318
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.05.2015
- KMKR number
- —
- Aadress
- Saare maakond, Muhu vald, Rässa küla, Kadaka
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
59/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 19 490 € | +7,5 |
| Müügitulu muutus | 16 635 € → 19 490 € | +5,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256848605
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 9622 | Iluhooldus ja muud iluteenused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Iluhooldus ja muud iluteenused teenis ettevõte 2025. aastal 19 490 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Iluhooldus ja muud iluteenused EMTAK 2025 | 19 490 € |
| 2024 | Iluhooldus ja muud iluteenused EMTAK 2025 | 16 635 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 13 455 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 10 222 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 10 648 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 5279 € |
| 2020 | Rõivaste jaemüük EMTAK 2008 | 4399 € |
| 2019 | Rõivaste jaemüük EMTAK 2008 | 9448 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 490 € | 16 635 € | 13 455 € | 10 222 € | 10 648 € | 9678 € | 9448 € |
| Ärikasum enne makse | 186 € | 20,00 € | 938 € | −23,00 € | 38,00 € | 9,00 € | −400 € |
| Aruandeaasta kasum | 186 € | 20,00 € | 938 € | −23,00 € | 38,00 € | 9,00 € | −400 € |
| Tööjõukulud | 11 283 € | 10 160 € | 7452 € | 4755 € | 4732 € | 928 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 4931 € | 4613 € | 4538 € | 3293 € | 3302 € | 3248 € | 2576 € |
| sh käibevarad | 4111 € | 3642 € | 4178 € | 3293 € | 3302 € | 3248 € | 2576 € |
| sh raha | 4111 € | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 3658 € | 3472 € | 3452 € | 2515 € | 2548 € | 2513 € | 2504 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1273 € | 1141 € | 1086 € | 778 € | 754 € | 735 € | 72,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,2 % | 75,3 % | 76,1 % | 76,4 % | 77,2 % | 77,4 % | 97,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,0 % | 0,1 % | 7,0 % | -0,2 % | 0,4 % | 0,1 % | -4,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.