Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12851281

Kitebest OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12851281
  • Asutatud2015 (11 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202528 295 €
  • KMKR numberEE101832164

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 17.05.2015Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 17.05.2015 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Kitebest OÜ
Registrikood
12851281
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
17.05.2015
KMKR number
EE101832164
Aadress
Pärnu maakond, Saarde vald, Veelikse küla, Kita

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu28 295 €+9
Müügitulu muutus42 803 € → 28 295 €-10,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €11 tuh €21 tuh €32 tuh €43 tuh €2019: 15 784 €20192020: 16 741 €20202021: 22 391 €20212022: 35 557 €20222023: 36 644 €20232024: 42 803 €42 803 €20242025: 28 295 €28 295 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud kaeve- ja mullatööd teenis ettevõte 2025. aastal 18 352 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 202518 352 €
2025Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 20259943 €
2024Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 202522 783 €
2024Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 202520 020 €
2023Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200825 566 €
2023Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 200811 078 €
2022Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 200820 362 €
2022Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200815 195 €
2021Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 200822 391 €
2020Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200816 101 €
2020Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2008640 €
2019Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200815 684 €
2019Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2008100 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112015: 020152016: 020162017: 1120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20160
20150

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu28 295 €42 803 €36 644 €35 557 €22 391 €16 741 €15 784 €
Ärikasum enne makse802 €3953 €5204 €3954 €2135 €1483 €4320 €
Aruandeaasta kasum802 €3953 €5204 €3954 €2135 €1483 €4320 €
Tööjõukulud14 226 €13 166 €11 710 €10 532 €9377 €9377 €5780 €
Varad kokku80 240 €94 484 €79 904 €84 107 €77 057 €63 922 €62 587 €
sh käibevarad60 543 €54 040 €52 146 €34 309 €19 019 €41 534 €30 459 €
sh raha30 518 €18 873 €28 846 €23 362 €13 851 €28 508 €18 551 €
Omakapital79 189 €78 387 €74 434 €69 230 €65 276 €63 141 €61 658 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1051 €6097 €5470 €14 877 €11 781 €781 €929 €
Pikaajalised kohustised0,00 €10 000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest98,7 %83,0 %93,2 %82,3 %84,7 %98,8 %98,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust2,8 %9,2 %14,2 %11,1 %9,5 %8,9 %27,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang