Antsu Grupp OÜ
- Registrikood12852487
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 202590 480 €
- KMKR numberEE101798017
Üldandmed
- Ärinimi
- Antsu Grupp OÜ
- Registrikood
- 12852487
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.05.2015
- KMKR number
- EE101798017
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, F. G. Adoffi tn 11
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
54/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 |
| Müügitulu | 90 480 € | +13,7 |
| Müügitulu muutus | 128 424 € → 90 480 € | -8,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258271622
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 90 480 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 90 480 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 128 424 € |
| 2023 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 118 784 € |
| 2022 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 211 688 € |
| 2021 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 306 877 € |
| 2020 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 217 739 € |
| 2019 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 154 913 € |
| 2019 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 11 135 € |
| 2019 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 659 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 90 480 € | 128 424 € | 118 784 € | 211 688 € | 306 877 € | 217 739 € | 166 707 € |
| Ärikasum enne makse | 923 € | 2477 € | 3958 € | 17 246 € | 5087 € | 40 764 € | 13 906 € |
| Aruandeaasta kasum | 923 € | 2477 € | 3958 € | 17 246 € | 5087 € | 40 764 € | 13 906 € |
| Tööjõukulud | 34 358 € | 53 888 € | 39 149 € | 34 451 € | 75 522 € | 41 849 € | 43 489 € |
| Varad kokku | 124 730 € | 138 452 € | 149 985 € | 216 842 € | 203 852 € | 132 537 € | 150 394 € |
| sh käibevarad | 17 117 € | 8757 € | 17 629 € | 99 000 € | 86 609 € | 38 187 € | 62 575 € |
| sh raha | 1069 € | 285 € | 1048 € | 1768 € | 8312 € | 6917 € | 14 703 € |
| Omakapital | 79 519 € | 77 625 € | 77 787 € | 115 831 € | 98 585 € | 93 497 € | 63 225 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 557 € | 11 268 € | 14 106 € | 6759 € | 27 760 € | 21 989 € | 28 538 € |
| Pikaajalised kohustised | 34 654 € | 49 559 € | 58 092 € | 94 252 € | 77 507 € | 17 051 € | 58 631 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 5 | 4 | 3 | 5 | 3 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,8 % | 56,1 % | 51,9 % | 53,4 % | 48,4 % | 70,5 % | 42,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,0 % | 1,9 % | 3,3 % | 8,1 % | 1,7 % | 18,7 % | 8,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.