Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12854753

StayClean OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12854753
  • Asutatud2015 (11 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202511 237 €

Usaldusväärsuse indeks

46/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 25.05.2015Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.05.2015 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
StayClean OÜ
Registrikood
12854753
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.05.2015
KMKR number
Aadress
Valga maakond, Tõrva vald, Tõrva linn, Valga tn 60-27

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu11 237 €+5,3
Müügitulu muutus13 264 € → 11 237 €-4,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
95311Mootorsõidukite remont ja hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €3508 €7015 €11 tuh €14 tuh €2019: 332 €20192020: 7341 €20202021: 11 164 €20212022: 14 030 €14 030 €20222023: 10 906 €20232024: 13 264 €20242025: 11 237 €11 237 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 11 237 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202511 237 €
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202513 264 €
2023Muu teenindus EMTAK 200810 906 €
2022Muu teenindus EMTAK 200814 030 €
2021Muu teenindus EMTAK 200811 164 €
2020Muu teenindus EMTAK 20087341 €
2019Muu teenindus EMTAK 2008332 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232015: 120152016: 3320162017: 120172018: 020182019: 020192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20231
20221
20211
20201
20190
20180
20171
20163
20151

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu11 237 €13 264 €10 906 €14 030 €11 164 €7341 €332 €
Ärikasum enne makse1433 €7839 €−2573 €72,00 €−4051 €2002 €−152 €
Aruandeaasta kasum1433 €7839 €−2573 €72,00 €−4051 €2002 €−152 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €4847 €7478 €8234 €1480 €0,00 €
Varad kokku16 321 €15 168 €7329 €14 499 €14 621 €21 904 €19 902 €
sh käibevarad16 317 €14 996 €6757 €13 528 €13 250 €20 118 €17 655 €
sh raha15 447 €14 476 €
Omakapital16 321 €15 168 €7329 €13 790 €13 718 €21 904 €19 902 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €709 €903 €
Pikaajalised kohustised0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0011110
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %95,1 %93,8 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust12,8 %59,1 %-23,6 %0,5 %-36,3 %27,3 %-45,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang