Turundusinfo

Victory Style OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12855155
  • Asutatud2015 (11 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202576 922 €
  • KMKR numberEE101930480

Üldandmed

Ärinimi
Victory Style OÜ
Registrikood
12855155
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.05.2015
KMKR number
EE101930480
Aadress
Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Lepna alevik, Ridaküla tee 5

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

53/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu76 922 €+13
Müügitulu muutus94 370 € → 76 922 €-5,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
47631Sporditarvete jaemüükPõhitegevusala
96999Muu mujal liigitamata teenindus

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 93 723 €2020: 64 922 €2021: 41 254 €2022: 60 851 €2023: 73 319 €2024: 94 370 €94 370 €2025: 76 922 €76 922 €2019202020212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Sporditarvete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 74 144 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Sporditarvete jaemüük EMTAK 202574 144 €
2025Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 20252778 €
2024Sporditarvete jaemüük EMTAK 202587 764 €
2024Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 20256606 €
2023Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 200873 319 €
2022Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 200860 851 €
2021Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 200841 254 €
2020Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 200864 922 €
2019Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 200893 723 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2015: 02016: 02017: 112018: 02019: 02020: 02021: 02022: 02023: 02024: 02025: 0020152016201720182019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20171
20160
20150

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu76 922 €94 370 €73 319 €60 851 €41 254 €64 922 €93 723 €
Ärikasum enne makse28 191 €32 110 €16 694 €6125 €−15 029 €−37 706 €1974 €
Aruandeaasta kasum28 191 €32 110 €16 694 €6125 €−15 029 €−37 706 €1974 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku97 405 €67 703 €53 908 €39 379 €38 775 €28 402 €69 569 €
sh käibevarad97 405 €67 703 €53 908 €39 379 €38 775 €28 402 €69 569 €
sh raha95 987 €66 612 €46 537 €37 695 €31 474 €26 633 €62 122 €
Omakapital95 880 €67 506 €35 395 €18 701 €12 576 €27 605 €65 311 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1525 €197 €18 513 €20 678 €26 199 €797 €4258 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest98,4 %99,7 %65,7 %47,5 %32,4 %97,2 %93,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust36,6 %34,0 %22,8 %10,1 %-36,4 %-58,1 %2,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang