Registrikaart · Äriregistri kanne 12855758
Tannenborg OÜ
- Registrikood12855758
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20251 998 288 €
- KMKR numberEE101859684
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tannenborg OÜ
- Registrikood
- 12855758
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.05.2015
- KMKR number
- EE101859684
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Allveelaeva tn 4-159
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 81 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 1 998 288 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 316 288 € → 1 998 288 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725237150
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46181 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 1 998 288 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 1 998 288 € |
| 2024 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 1 316 288 € |
| 2023 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1 552 352 € |
| 2022 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 562 749 € |
| 2021 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1 564 832 € |
| 2020 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 654 008 € |
| 2019 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 750 046 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 998 288 € | 1 318 308 € | 1 561 534 € | 566 353 € | 1 564 832 € | 654 308 € | 750 046 € |
| Ärikasum enne makse | 217 626 € | 127 379 € | 180 619 € | −5917 € | 261 228 € | −37 963 € | 48 877 € |
| Aruandeaasta kasum | 206 344 € | 118 452 € | 170 619 € | −15 004 € | 251 228 € | −37 963 € | 48 877 € |
| Tööjõukulud | 95 942 € | 95 955 € | 85 580 € | 70 071 € | 42 564 € | 21 546 € | — |
| Varad kokku | 1 667 742 € | 1 384 671 € | 606 131 € | 548 449 € | 408 551 € | 251 772 € | 325 287 € |
| sh käibevarad | 731 289 € | 582 811 € | 484 079 € | 425 437 € | 408 551 € | 192 397 € | 258 412 € |
| sh raha | 11 698 € | 114 783 € | 555 € | 112 € | 3397 € | 3723 € | 490 € |
| Omakapital | 607 346 € | 467 227 € | 388 775 € | 258 156 € | 314 160 € | 102 932 € | 140 895 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 060 396 € | 917 444 € | 217 356 € | 290 293 € | 94 391 € | 148 840 € | 184 392 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,4 % | 33,7 % | 64,1 % | 47,1 % | 76,9 % | 40,9 % | 43,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,3 % | 9,0 % | 10,9 % | -2,6 % | 16,1 % | -5,8 % | 6,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.